Štýlové ubytovanie v centre Ždiaru!

Penzión Šilon je situovaný v atraktívnej časti centra malebnej tatranskej obce Ždiar, nachádzajúcej sa v krásnom prírodnom prostredí na rozhraní Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie a aktívneho oddychu. Celoročne sa môžete venovať nenáročným turistickým prechádzkam ako i vysokohorským túram, rôznym druhom športových aktivít ako horolezectvo, cyklistika, sánkovanie, beh na lyžiach či lyžovanie. Vďaka výbornej polohe ubytovania si v zimnom období u nás prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii v okruhu 3 km od penziónu až tri lyžiarske strediská - Ski Bachledová dolina, Ski centrum Strednica a Ski centrum Strachan. V letnom období si môžete dopriať dokonalý relax v bazénoch neďalekého termálneho kúpaliska Vrbov (15 km) alebo v aquaparku AquaCity Poprad (35 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež hraním tenisu, vyskúšaním bobovej dráhy, jazdou na koni či vystúpením na vyhliadkovú vežu s krásnym výhľadom na okolitú prírodu Belianskych Tatier.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách rodinného penziónu, ktorého súčasťou je zároveň výborná reštaurácia s krbom s tradičnou domácou kuchyňou. Vybrať si u nás môžete spomedzi jednej dvojlôžkovej izby, štyroch trojlôžkových izieb a jednej štvorlôžkovej izby. Pre rodiny s deťmi máme v našej ponuke taktiež príjemnú rodinnú izbu s kapacitou pre 5 až 6 osôb, tvorenú jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou izbou. K výbave každej izby penziónu patrí televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet, rýchlovarná kanvica, možnosť využitia jednej prístelky ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou.

Stravovanie majú ubytovaní hostia zabezpečené v priestoroch reštaurácie penziónu s ponukou chutných jedál tradičnej slovenskej kuchyne. Pre vlastnú prípravu jedál poslúži všetkým ubytovaným hosťom jedna kompletne vybavená kuchyňa, umiestnená na medziposchodí penziónu. Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia taktiež v spoločenskej miestnosti na prízemí objektu, kde je umiestnený aj stolný tenis. V areáli ubytovania je pre Vás pripravené vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre najmenších tu nechýba detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou.

Pre spokojnosť našich hostí zabezpečujeme taktiež možnosť lyžiarskeho výcviku s profesionálnym inštruktorom, jazdu na koni, na koči alebo saniach, ako aj pobyt v saune. Veríme preto, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov