Príjemný penzión s reštauráciou

Penzión Siesta Grand sa nachádza v centre malebnej obce Hrabušice, ktorá predstavuje vstupnú bránu do nádhernej prírody Národného parku Slovenský raj. Počas Vašej dovolenky si tu môžete vychutnávať rôzne náročné turistické prechádzky krásnymi roklinami a okolitými tiesňavami alebo sa venovať spoznávaniu kultúrnych a historických pamiatok regiónu Spiša. Medzi prírodné krásy, ktoré sa oplatí navštíviť, patrí zaiste aj prekrásna Dobšinská ľadová jaskyňa s ľadopádmi a jazierkami, ktorá si každoročne získava tisícky svojich obdivovateľov. Vynikajúci relax po aktívne strávenom dni si užijete v neďalekých termálnych bazénoch aquaparku AquaCity Poprad, s doplnkovou ponukou nového vitálneho sveta a rôznych wellness procedúr. V zimnom období si milovníci zimných športov výborne zalyžujú v neďalekých lyžiarskych strediskách Mlynky - Biele Vody, Vernár alebo Ski Centre Levoča s upravenými zjazdovkami a veľmi dobrou ponukou kvalitných služieb.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách Penziónu Siesta Grand s celkovou kapacitou pre 17 - 20 osôb. Pripravené sú tu pre Vás štyri 2-lôžkové izby (z toho jedna s možnosťou využitia jednej prístelky), jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. Pre náročnejších hostí ponúkame aj jeden 4-lôžkový apartmán, v ktorom sa nachádza aj rozkladacia pohovka a balkón s posedením. Vo výbave každej izby a apartmánu nechýba ani televízor so satelitným príjmom, rádio a kúpeľňa s toaletou. V celom objekte je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou prízemia penziónu je priestranná reštaurácia s krbom, v ktorej majú ubytovaní hostia možnosť chutného stravovania vo forme raňajok a večerí. Príjemne oddýchnuť si počas Vášho pobytu môžete v záhradnom altánku s posedením s možnosťou grilovania, opekania či varenia kotlíkového gulášu. K penziónu patrí väčšia zatrávnená plocha vhodná na hranie rôznych loptových hier, ktorej sa tešia najmä rodiny s deťmi. Špeciálne pre deti tu máme pripravenú aj detskú trampolínu a hojdačku. Dospelých potešíme aj možnosťou zahrať si u nás stolný tenis či biliard.

Pohodlné parkovanie áut je zabezpečené v uzavretom dvore penziónu priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite! Tešíme sa na Vás!