Rozprávkové ubytovanie na Liptove!

Penzión Sidorovo sa nachádza v príjemnom tichom prostredí Národného parku Veľká Fatra, v miestnej časti mesta Ružomberok s názvom Jazierce, v Žilinskom kraji. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom vynikajúce podmienky pre dokonalý relax aj aktívny oddych.

Venovať sa tu môžete rôzne náročnej turistike či cykloturistike naprieč krásnou okolitou prírodou. Váš pobyt si môžete spríjemniť taktiež návštevou blízkej podhorskej osady Vlkolínec (pamiatková rezervácia ľudovej architektúry s typickými zrubovými domčekmi) alebo známeho termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová, vzdialeného 10 minút cesty autom od ubytovania. V zimnom období si tu isto prídu na svoje milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú v lyžiarsko-rekreačnom stredisku Ski & Bike park Malinô Brdo k dispozícii vynikajúco upravené zjazdovky. Stredisko sa nachádza len 5 minút cesty autom od penziónu a je veľmi dobre využiteľné vďaka bike parku aj v letných mesiacoch.

Celoročne Vám ponúkame priam rozprávkové ubytovanie v Penzióne Sidorovo s celkovou kapacitou 67 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii tieto útulné izby:

- Osem klasických 2-lôžkových izieb, vybavených televízorom so satelitným príjmom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V každej izbe je možné využiť dve prístelky (rozkladacie kreslo).
- Jedna "Izba LUX 1" pozostávajúca z dvoch 2-lôžkových spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou ako aj spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a príjemným posedením (s možnosťou dvoch prísteliek).
- Jedna "Izba LUX 5" - identická s "Izbou LUX 1", avšak v jej spoločenskej miestnosti je možné využiť až 3 prístelky.
- Jedna "Izba LUX 6" - rovnako vybavená ako "Izba LUX 1", avšak v kúpeľni je hosťom k dispozícii vaňa.
- Jedna "Izba LUX 12" s možnosťou ubytovania až 9 osôb vrátane využitia prísteliek v spoločenskej miestnosti, v ktorej nechýba televízor so satelitným príjmom a pohodlné posedenie na rozťahovacích pohovkách a kreslách. Nechýba tu ani vlastná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.
- Jeden "Bezbariérový apartmán LUX 1A" s dvomi spálňami (2-lôžkovou a 3-lôžkovou) a priestrannou spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a posedením (využiteľným ako prístelka pre dve ďalšie osoby). Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa s toaletou.

V celom objekte penziónu môžu hostia bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

V rozľahlej, veľmi peknej exteriérovej časti penziónu s jazierkom, terasou a detským ihriskom si každý nájde to "svoje". Pre detičky je tu pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou, kolotočom a trampolínou. Dospelí a staršie deti isto poteší možnosť zahrať si u nás biliard, šípky, stolný tenis a volejbal. Voňavú kávičku ako aj výborné jedlá počas Vášho pobytu pre Vás s láskou pripravia v reštaurácii s ponukou chutných tradičných špecialít aj medzinárodných jedál (obedy je možné dohodnúť len počas letných prázdninových mesiacov). Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri penzióne.

Veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne a radi sa k nám budete v budúcnosti vracať! Tešíme sa na Vašu návštevu!