Pod Vysokými Tatrami-pre páry aj skupiny

Rozhodli ste sa poznávať Tatry? Od nás, z nášho Penziónu Sárka ich máte na dosah. Penzión je situovaný v pokojnom prostredí, na okraji malebnej obce Štrba. Príjemnú atmosféru nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre väčšie skupiny hostí dotvára potôčik pretekajúci popred objekt.

Penzión Sárka je hosťom k dispozícii počas celého roka. Ponúkame cenovo výhodné ubytovanie pre maximálne 17 osôb. Vďaka dispozičnému rozloženiu (prízemie, prvé poschodie a podkrovie) je ubytovanie vhodné pre pár ako aj veľkú skupinku hostí. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu v prízemí s manželskou posteľou,
- jednu 3-lôžkovú izbu v prízemí s manželskou posteľou a pevným lôžkom,
- dve 3-lôžkové izby na prvom poschodí s manželskou posteľou a pevným lôžkom,
- jeden apartmán v podkroví s dvoma spálňami, v jednej sú dve a v druhej štyri samostatné postele. Súčasťou apartmánu je obývacia miestnosť, kuchyňa, ako aj vlastná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Každé poschodie disponuje kuchyňou s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou aj sedením. Prvé poschodie je navyše vybavené spoločenskou miestnosťou s pohodlným gaučovým posedením, televízorom so satelitným príjmom a CD/DVD prehrávačom. Zo spoločenskej miestnosti je možné vyjsť na terasu, odkiaľ si pozriete krásy okolia. Na každom poschodí sa nachádza samostatná toaleta. V prízemí je kúpeľňa s vaňou, na prvom poschodí zase kúpelňa s vaňou aj sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet.

V pekne upravenom dvore si môžete vychutnať príjemné posedenie s priateľmi, varenie kotlíkového gulášu, prípadne aj opekačky na ohníku. Ak k nám zavítate s bicyklami či lyžami, viete si ich uskladniť vo vymedzenom priestore. U nás máme práčku aj žehličku. Parkovanie áut je priamo pri objekte. S radosťou Vás u nás privítame!

Vyskúšať účinky liečivých prameňov môžete v blízkych kúpeľoch Lúčivná. Obdivovateľom krás podzemných jaskýň je prístupná Važecká jaskyňa, vzdialená asi 15 minút cesty autom. Športovo zdatnejší dokážu využiť čas v prírode napríklad na bicykli. Veľké množstvo turistických chodníčkov ponúkajú Vysoké Tatry, v ktorých počas leta spoznáte jedinečnú prírodu a v zime ich využijete na lyžovanie. Neďaleký Snowpark Lúčivná či Nová Lopušná Dolina - Skitatry prípadne aj vzdialenejšie lyžiarske stredisko Štrbské Pleso sú miestami na aktívny odych a zábavu počas zimy.