Penzión s kvalitnou reštauráciou

Penzión Šafrán sa nachádza v lokalite Slovenského raja, presnejšie v obci Stratená, blízko obľúbenej Dobšinskej ľadovej jaskyne. Kúsok od nás to máte aj na Palcmansku mášu, kde si môžete vyskúšať kúpanie, rybolov i člnkovanie. V lete je najobľúbenejšia turistika, v zime si na svoje prídu lyžiari. V dosahu sú lyžiarske stredíská Dedinky, Mlynky a Telgárt.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prísteliek. Každá izba má televízor, satelit, WiFi internet a vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta). Náročnejší hostia si môžu rezervovať dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky. Apartmán sa skladá zo spálne, obývačky a sociálneho zariadenia (sprcha a toaleta). Celková kapacita ubytovania tak dosahuje 24 pevných lôžok + 4 prístelky.

Priamo v penzióne je Vám k dispozícii reštaurácia s kapacitou 40 miest, s výbornou slovenskou kuchyňou s možnosťou objednania celodenného stravovania. Reštaurácia je vhodná pre organizovanie rôznych osláv, stretnutí, svadieb, firemných či rodinných posedení. Voľný čas môžete tráviť v ľudovej izbe s televízorom a satelitom. Za penziónom pod svahom je pre našich hostí pripravená nová terasa s posedením, vonkajším barom s možnosťou opekania, grilovania, popíjania kávičky či pivka.

Autá si bezpečne odparkujete priamo pri penzióne. Príďte spoznávať krásy Slovenského raja, radi Vás u nás ubytujeme.