Penzión s vlastnou reštauráciou

Rodinný penzión Royal sa nachádza v severnej časti Slovenska v tesnej blízkosti mesta Bytča v malej obci Hliník nad Váhom. Svojím návštevníkom ponúka možnosť ubytovanie počas dovolenky, kratšieho pobytu či obchodnej cesty.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v jednej jednolôžkovej izbe, v štyroch dvojlôžkových izbách a v troch dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Celková kapacita je tak 18 lôžok. Všetky izby sú priestranné a vkusne zariadené moderným nábytkom. Na každej izbe je televízor, satelit, WiFi internet a vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta).

Na prízemí má penzión reštauráciu s barom, kde si môžete vychutnať denné menu, rôzne špeciality, alko i nealko nápoje. Samozrejmosťou je terasa s posedením obkolesená množstvom kvetov. Počas Vášho pobytu Vám radi zabezpečíme polpenziu či plnú penziu. V reštaurácii Vám taktiež môžeme usporiadať rodinné a firemné oslavy, posedenia, svadby, večierky až do kapacity 80 miest. Máte cestu okolo alebo tu plánujete dovolenku? Neváhajte nás navštíviť. Tešíme sa na Vašu návštevu.