Penzión so záhradou, saunou a tenisom

Vítame Vás v Penzióne Royal. Náš penzión je situovaný v obci Podhájska neďaleko najznámejšieho termálneho kúpaliska. Penzión je krásny, nový a vhodný aj pre náročných klientov. U nás si zaručene príjemne oddýchnete v saune či zahráte tenis na privátnom kurte. S radosťou ubytujeme rodiny s deťmi, skupinky turistov, seniorov i páry.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou 44 lôžok vrátane prísteliek v týchto ubytovacích jednotkách:
- desiatich 2-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami,
- šiestich 3-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami a prístelkou,
- jednom apartmáne s manželskou posteľou a dvomi prístelkami.

Všetky izby aj apartmán disponujú televízorom so satelitným príjmom, minibarom aj samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán poskytuje navyše obývaciu miestnosť, kde si odpočiniete pohodlne na gauči, ktorý v prípade potreby využijete ako prístelku. Zaručene Vás tu poteší aj príjemná loggia.

Hostia sa môžu porozprávať, či zrelaxovať aj v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a jedálenským posedením s barovým pultom. Ráno si u nás vychutnáte skvelé raňajky. Medzi nadštandardné vybavenie penziónu patrí fitness, sauna, stolný tenis, tenisový kurt a malá vináreň. Užite si chvíle v kruhu svojich najbližších a zmerajte si sily pri hraní spoločenských hier. V celom objekte máte bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér objektu Vás príjemne prekvapí krásnou zelenou záhradou s altánkom a tenisovým kurtom. Poseďte si príjemne na čerstvom vzduchu a zrelaxujte telo aj myseľ. Svoje autá zaparkujte priamo pri objekte.

Čo Vás čaká v Podhájskej a okolí? Termálne kúpalisko Podhájska patrí k vodným rajom na Slovensku. Celoročne sa môžete okúpať vo vode, ktorá priaznivo vplýva na ľudský organizmus a zložením sa dá prirovnať k vode z Mŕtveho mora. Pokiaľ máte radšej romantické prechádzky, výlety na bicykli alebo pešiu turistiku, ste tu na správnom mieste. K obľúbeným tipom na výlet patria Kaštieľ Bardoňovo, Mestské múzeum v Šuranoch, Ranč Trilobit aj Gazdovský dvor Branovo a najmä deťmi obľúbené 3D kino. V zime odporúčame relax vo wellness centre Aquamarin, prípadne si môžete ísť zalyžovať do obce Čechy na vlek Pallag.

Veríme, že nás čoskoro navštívite v našom Penzióne ROYAL a zažijete nádherné zážitky. Tešíme sa na Vás!