Wellness, bazén, fitness, biliard

Wellness Penzión Rosnička*** Vám poskytuje kvalitné ubytovacie, stravovacie a wellness služby. Nachádzame sa v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh, na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.

Najväčším lákadlom nášho penziónu je wellness s teplým bazénom 32°C, fínskou saunou a fitness, ktoré je otvorené od 7:00 do 20:00 hod. V záhradnom areáli je detské ihrisko, záhrada, altánky, ohnisko, gril, lezecká stena, ping - pong, lehátka a biobazén, na báze biologického čistenia vody, bez chémie a v letnom období poskytuje dostatočné ochladenie - a to všetko v cene ubytovania.

V penzióne majú naši hostia k dispozícii spoločenskú miestnosť s TV, kuchynkou a barom, kde je možnosť konzumácie vlastných jedál, ich ohriatie v mikrovlnnej rúre, varenie kávy a čaju.

V kaviarni penziónu je Vám k dispozícii biliard. Pre skupiny je po dohode možnosť čapovania piva, vína alebo iných nápojov zo suda, rovnako ako aj samoobslužné čapovanie nápojov pre skupiny aj v záhrade.

V penzióne ponúkame aj apartmány, ktoré majú vlastné kuchyne s vybavením - jeden dokonca s krbom. Tešíme sa na Vás vo Wellness Penzióne Rosnička***.