Penzión iba 200 m od kúpaliska Vadaš!

Penzión Rose sa nachádza iba 200 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Vadaš a zároveň iba 50 metrov od pešej zóny a centra mesta Štúrovo. Svojou vynikajúcou polohou je penzión ideálnym miestom pre Vašu rodinnú a relaxačnú dovolenku.

Kúpalisko Vadaš splní predstavy úplne všetkých. Vaše ratolesti si vyskúšajú morský príboj na vlastnej koži, vybláznia sa v detskom bazéniku a spustia sa na tobogánoch. Vy si medzitým môžete aktívne zaplávať alebo využiť masážne a relaxačné bazény. Ak by Vám stále nestačilo, vyskúšajte plážový volejbal, futbal, minigolf, tenis, vodné bicyklovanie, člnkovanie, jazdu na koni alebo bowling. Dámy sa určite potešia aquazumbe. Večer sa vyberte do mesta a strávte tam príjemné večery s priateľmi pri kvalitnom vínku v príjemných reštauráciách a kaviarničkach.

Rodinný Penzión Rose poskytuje v letnom období útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 22 osôb. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností izieb:

- 3x 2-lôžková izba s prístelkou,
- 2x 3-lôžková izba s prístelkou,
- 1x 4-lôžková izba s prístelkou.

Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Vybavené sú vždy manželskou posteľou a samostatnými lôžkami, klimatizáciou, rádiom, televízorom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V penzióne je Vám k dispozícii aj spoločenská miestnosť (s televízorom a videom) ako aj plne vybavená kuchynka so sporákom s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom a hriankovačom. WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Aby ste si svoj pobyt u nás čo najviac vychutnali, v exteriéri penziónu sme pre Vás pripravili altánok a terasu. Zatiaľ čo Vy si tu ugrilujete chutné špeciality, Vaše detičky sa vyšantia na hojdačke a šmýkačke. Záhrada penziónu je oplotená, takže sa nemusíte obávať o ich bezpečnosť. Vychutnať si tu môžete aj relax na záhradnej hojdačke či zábavu pri stolnom futbale. Rybárom ponúkame pomoc pri vybavení rybárskeho povolenia. Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami a podporujeme výlety do Budapešti. V susedstve nájdete tichú reštauráciu, ktorá Vám s radosťou poskytne denné menu. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne.

Príjmite naše pozvanie a rezervujte si Váš pobyt u nás už dnes. Horúce letné dni sa blížia a voda v kúpalisku čaká len na Vás! Tešíme sa na Vašu návštevu.