Moderný penzión so saunou!

NAHLIADNITE DO NÁŠHO PENZIÓNU POMOCOU 3D VIRTUÁLNEJ PREHLIADKY KLIKNUTÍM NA NAŠU WWW STRÁNKU VPRAVO!

Penzión Rodus sa nachádza v malebnej dedinke Rajecká Lesná, ktorá je pre turistov známym pútnickým miestom. Snažíme sa vytvoriť pre Vás príjemnú atmosféru, aby ste od nás odchádzali oddýchnutí a plní zážitkov prežitých v obklopení Vašich najbližších.

Hostia milujúci prírodu, turistiku a hlavne pokoj si u nás prídu na svoje. Nad obcou sa nachádza gejzír, ktorý vytryskuje zhruba do výšky 6 metrov a v zimnom období vytvára zaujímavé tvary. Neďaleko nájdete aj celosvetovo známy unikát – ručne vyrezávaný Betlehem. Len pol kilometra od neho možno navštíviť Frivaldskú kalváriu, ktorá zahŕňa 14 malých kaplniek. Pod kalváriou vyviera prameň s obsahom magnézia a vápniku, ktorý je špecifický svojimi liečivými účinkami. V letnom období sa zrelaxujete v bazénoch Termálneho kúpaliska Veronika alebo v Kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach. Zima je ideálna na lyžovačku v lyžiarskych strediskách ako sú Ski Park Rajecká Lesná či Domaniža - Na Dieli.

V Penzióne Rodus sa môžete ubytovať počas celého roka. Na výber máte z viacerých variant ubytovania, pričom celková kapacita penziónu je prispôsobená pre maximálne 48 osôb vrátane prísteliek. K dispozícii sú Vám nasledovné možnosti:
- päť 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a možnosťou prístelky;
- sedem 2-lôžkových izieb s oddelenými posteľami a možnosťou prístelky;
- jedna 3-lôžková rodinná izba s kuchynským kútom s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou;
- jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a gaučovým sedením v obývacej miestnosti, ktoré slúži ako prístelka pre ďalšie 2 osoby;
- jeden 6-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, s ďalšou 2-lôžkovou spálňou s oddelenými lôžkami a obývacou miestnosťou s gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 osôb).

Súčasťou každej izby ako aj každého apartmánu je televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa s toaletou. Apartmány sú navyše dovybavené balkónom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Jedna z izieb má k dispozícii bezbariérový prístup. V celom penzióne je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí Penziónu Rodus môžete využívať služby reštaurácie s barom, kde Vám ponúkame celodenné stravovanie a vy tu tiež môžete tráviť svoj voľný čas pozeraním televízora. Oddýchnete si na prislúchajúcej terase s vonkajším posedením alebo sa zrelaxujete v jednej zo sáun ubytovania. Využívať môžete aj doplnkové služby recepcie. Ponúkame aj rôzne možnosti usporiadania konferencií či osláv v miestnosti s kapacitou pre 50 osôb. K úschove lyží a bicyklov slúži vyhradený priestor. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní.

Ak ste sa rozhodli tráviť dovolenku v krásnom prostredí tohto regiónu, tak príďte k nám, kde vám ponúkame „Váš domov" na cestách. Tešíme sa na Vás!