Zľavy na skipasy a aquaparky

Penzión Relax sa nachádza na Liptove v známej rekreačnej časti Demänová, pri vstupe do Demänovskej doliny, neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok. Blízko penziónu nájdete mnoho zaujímavých miest a atrakcií na trávenie dovolenky počas celého roka.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, vlastným sociálnym zariadením a televízorom. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa. Relaxovať môžete v spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom.

Okolo penziónu sa rozprestiera záhrada s altánkom, posedením a grilom. Samozrejmosťou je bezplatne parkovisko, miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. Najmenší návštevníci majú pripravené ihrisko na hranie.

Pre náročnejších hostí ponúkame štvorlôžkové apartmány so samostatnou spálňou, obývačkou s televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a internetom. Stravu si pripravíte v kompletne zariadených kuchynkách s chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a elektrickou dvojplatničkou. Na každom apartmáne je okrem kuchynky aj kúpeľňa so sprchou a toaletou. Niektoré apartmány majú vlastný balkón. Bezplatné parkovanie, detské ihrisko a príjemne posedenie v záhrade už len spríjemnia Váš pobyt.

U nás si môžete užiť dovolenku alebo víkendový pobyt v každom ročnom období. Či už ste rodinka s deťmi, skupinka alebo párik, prídete si u nás na svoje.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá