U nás ako doma :)

Penzión Relax predstavuje menší rodinný penzión situovaný v príjemnej lokalite mestskej časti Bratislavy - Podunajské Biskupice (pri výpadovke na Šamorín). Okrem komfortného ubytovania poskytuje penzión svojim hosťom služby štýlového denného baru s bohatou ponukou osviežujúcich nápojov a NON-STOP recepciu.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v 10 pekne zariadených dvojlôžkových izbách penziónu, z ktorých sú 4 vybavené manželskou posteľou. Súčasťou každej z izieb je LCD televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Jedna z izieb disponuje taktiež balkónom a veľkou rohovou vaňou. Všetky izby sú nefajčiarske. V prípade záujmu je možnosť doobjednania si raňajok.

V areáli penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené bezplatné parkovanie na monitorovanom parkovisku. Aj keď je samotný penzión umiestnený skôr v okrajovej časti mesta Bratislava, vďaka dobrému dopravnému spojeniu a mestskej hromadnej doprave sa nebudete mať problém dopraviť do iných častí mesta. Tešíme sa na Vašu návštevu.