Luxusný penzión,blízko centra s wellness

Penzión RAKI je situovaný v mestskej časti Bratislava - Petržalka, v tichom prostredí a zároveň len 5 minút od centra hlavného mesta.

Ak navštívite naše hlavné mesto pracovne alebo ako turista, určite sa pokochajte zaujímavými atrakciami, ktoré Bratislavu a jej okolie charakterizujú. Prejdite sa starým mestom a objavte krásy Kostola sv. Alžbety, Katedrály sv. Martina, Primaciálneho paláca, Bratislavského hradu a mnohých iných pamiatok. Zájdite si tiež na známy Slavín alebo na Devínsky hrad s úžasným výhľadom na Bratislavu ako aj na Rakúsko i Maďarsko.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v izbách celkovou kapacitou pre 32 osôb. V penzióne je k dispozícii jedna 1-lôžková izba, sedem 2-lôžkových izieb, tri 3-lôžkové izby (jedna z nich disponuje kuchynkou), dve 4-lôžkové rodinné izby s dvomi spálňami. Všetky izby sú nadštandardne zariadené s klimatizáciou, televízorom, telefónom, trezorom a minibarom. V izbách je tiež k dispozícii zakaždým kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Penzión RAKI je pasívnym plne klimatizovaným objektom. Súčasťou tohto zariadenia je reštaurácia, kde si môžete vychutnať výdatné raňajky. Využijete tu rovnako služby recepcie a wellness.

V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá pohodlne zaparkujete na stráženom parkovisku vybavenom kamerovým systémom. Tešíme sa na Vás!