Komfortné cenovo výhodné ubytovanie!

Penzión PROXIMA je situovaný v príjemnom tichom prostredí širšieho centra mesta Humenné, v areáli zimného štadiónu, na pravom brehu rieky Laborec. V okruhu 200 metrov od ubytovania sú hosťom k dispozícii služby letného kúpaliska, krytej plavárne, soľnej jaskyne, dvoch nákupných centier - hypermarketov, tenisového areálu, minifutbalového areálu s umelou trávou ako aj futbalového a hokejového štadiónu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou blízkej hvezdárne, galérie, skanzenu či prehliadkou interiéru a exteriéru miestneho renesančného kaštieľa.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v 11 príjemne zariadených dvojlôžkových izbách penziónu. Ubytovanie si u nás môžete vybrať spomedzi klasických Dvojlôžkových izieb so samostatnými lôžkami alebo z Manželských izieb, ktoré sa vyznačujú väčším komfortom, priestrannosťou a ich súčasťou je manželská posteľ. K štandardnej výbave každej izby patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou. V niektorých dvojlôžkových izbách je možnosť využitia jednej prístelky.

Súčasťou priestorov penziónu je štýlová moderne zariadená kaviareň s barom, kde si môžu hostia príjemne oddýchnuť a zároveň sa osviežiť lahodnou kávou, teplými nápojmi a rôznymi alkoholickými, nealkoholickými a miešanými drinkami. Vychutnať si tu môžete taktiež fajčenie vodnej fajky. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pred penziónom pod dohľadom kamerového systému. Tešíme sa na Vás!