Pri lese, potoku - tiché prostredie.

Penzión Prieves Vám ponúka ubytovanie v tichom prostredí na konci podroháčskej obce Zuberec s výhľadom na štíty Západných Tatier - Roháčov pri zurčiacom potôčiku.

Ubytovať sa môžete v dvoch rodinných apartmánoch, jednej dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením a jednej dvojlôžkovej izbe s prístelkou s vlastným sociálnym zariadením. Prvý rodinný apartmán sa skladá z dvoch izieb 1x2+1, 1x2+1, ktoré sú prepojené chodbou a majú v spoločné sociálne zariadenie. Druhý rodinný apartmán ma k dispozícii dve izby 1x2+1 a 1x2+2. Izby v apartmáne sú prepojené chodbou a majú spoločné sociálne zariadenie. Izby aj apartmány majú televízor. Kompletne zariadená kuchyňa (elektrická štvorplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička) s posedením je pre hostí k dispozícii na poschodí.

Vo veľkej priestrannej záhrade nájdete vonkajšie posedenie s ohniskom, grilom a záhradnou hojdačkou. Deti tu majú plochu na hranie, pieskovisko s domček pre deti. Prijemnú horskú atmosféru dopĺňa zurčiaci potok. Parkovať môžete priamo pri objekte. Hosťom ponúkame wifi grátis. Penzión sa nachádza 9 km od Zverovky - Roháčov.