Komfortné ubytovanie za skvelú cenu

Penzión POHODA sa nachádza v peknej obci Radava, v blízkosti známeho termálneho kúpaliska Podhájska (2 km).

Okrem priateľskej atmosféry penziónu našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v moderne zariadených izbách s celkovou kapacitou 20 lôžok. K dispozícii sú štyri dvojlôžkové izby, tri dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a jedna trojlôžková izba. Každá izba je vybavená televízorom, rádiom, WiFi internetom a vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Chutné raňajky či večeru si môžete pripraviť v spoločnej kompletne zariadenej kuchyni (sporák, rúra, dve chladničky, mikrovlnka, varná kanvica) s veľkou jedálňou.

Priestranný areál penziónu s krbom, altánkom a so záhradnou terasou Vám poskytne ideálne podmienky na dokonalý relax a grilovačku v kruhu priateľov a rodiny. Deti poteší pieskovisko a šmýkačky. Aktívnym hosťom radi bezplatne zapožičiame bicykle. Parkovať svoje autá môžete priamo vo dvore penziónu.

Tiché prostredie a výhodná poloha si Vás získa na prvý pohľad. Obec a jej okolie Vám ponúkne mnoho možností na trávenie voľných chvíľ. Či už plánujete dovolenku alebo predĺžený víkend, ste u nás srdečne vítaní.


Preferujeme: Rodiny s deťmi