Útulný penzión priamo pod Troma Korunami

Penzión pod Troma Korunami sa nachádza v prekrásnom prostredí Pieninského národného parku na brehu rieky Dunajec, v známej obci Červený Kláštor. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných domčekoch a v dvoch samostatných apartmánoch.

Objekt č. 1 má 14 pevných lôžok a 4 prístelky. K dispozícii sú izby s nasledovným rozložením: 1x2, 3x2+1, 1x3, 1x3+1. V domčeku je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a posedením. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolom. V celom zariadení sú 4 sociálne zariadenia so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Využívať môžete aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Objekt č. 2 Vám ponúka ubytovanie pre 12 osôb. K dispozícii sú štyri samostatné izby s nasledovným rozložením: 1x2, 2x3, 1x4. Voľné chvíle s rodinou a priateľmi môžete tráviť v spoločenskej miestnosti posedením pri krbe alebo sledovaním televízora. Raňajky či chutnú večeru si uvaríte v plne zariadenej kuchyni vybavenej plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolom. V celom objekte sú dve kúpeľne so sprchou, toaletou a umývadlom.

Apartmán č. 1 ponúka ubytovanie ideálne pre rodiny. Skladá sa z dvojlôžkovej spálne s možnosťou prístelky, s krbom, televízorom, satelitom a z druhej miestnosti s rozkladacím gaučom (možnosť dvoch prísteliek) a zariadeným kuchynským kútom (sklokeramická varná doska, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, jedálenský stôl). Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Využívať môžete WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Apartmán č. 2 je vhodný pre 4 - 6 osôb. Má dvojlôžkovú spálňu a spoločnú miestnosť s kuchynským kútom, dvoma valendami, s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacích kreslách. Apartmán má vlastne sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta).

Ubytovaní hostia majú možnosť využívať miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Dlhé letné dni strávite opekaním a grilovaním. Máme pre Vás dva kryté altánky s krbom a posedením, krytý altánok s grilom a posedením, záhradný krb s posedením a záhradný gril s posedením. Najmenších návštevníkov poteší pieskovisko, detský kútik a hojdačka. V areáli penziónu sa nachádzajú potraviny a v blízkosti viacero reštaurácií.

Len 100 metrov od nás je lávka cez ktorú sa dá prejsť na pešo, alebo na bicykloch do Poľska. Penzión je ideálny pre páriky, skupiny priateľov, rodiny s deťmi, školské výlety, firemné a rodinné stretnutia, oslavy, posedenia. V blízkosti penziónu (70 m) sa nachádza požičovňa športových potrieb (bicykle a športové člny). U nás si vyskúšate aj splav Dunajca na drevených pltiach (400 m), pešie túry (Prielom Dunajca, Prielom Lesnického potoka, Haligovské skaly, múzeum Červený kláštor), do poľskej časti Pienin (Sokolica, Tri Koruny) a cyklistické túry Prielomom Dunajca. V zime si výborne zalyžujete v Bachledovej doline či na lyžiarských vlekoch v Poľsku (8km). Srdečne Vás pozývame stráviť víkend či dovolenku v našom útulnom penzióne v Pieninách.