Útulný rodinný penzión s krbom, saunou

Novootvorený Penzión pod Lipou sa nachádza v priamom centre tichej malebnej dedinky Liptovský Ján - v srdci Liptova.

Obec Liptovský Ján je známa vďaka výnimočnému prameňu ,,Kaďa“, v ktorom vyviera mineralizovaná voda s liečivými účinkami. Turisti si plánujú tiež cykloturistiku, výlety so zberom plodov lesa alebo rôzne pešie túry (napríklad na Poludnicu či Ďumbier). K vyhľadávaným atrakciám patria kúpalisko Thermal Raj, Mini Slovensko i Stanišovská jaskyňa. V zime sú blízko lyžiarske strediská so skvelými službami ako Jasná Nízke Tatry alebo Ski Opalisko.

Atypicky prerobená stará stodola stojaca na zachovalých trámoch našich predkov, Vás očarí svojou kultovou atmosférou, ktorú nenájdete kdekoľvek. Teplo krbu a praskanie dreva v ňom, Vám bude robiť skvelého spoločníka pri oddychu po krásne prelyžovanom zimnom dni.

Náš rodinný penzión disponuje kapacitou 24 osôb a celoročne Vám v ňom ponúkame ubytovanie v dvoj, troj a aj štvorlôžkových izbách. K dispozícii máme tiež jeden 4-lôžkový apartmán. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa s toaletou. V izbách využijete sprchovací kút, v apartmáne vaňu + navyše kuchynský kútik. Všade je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prízemie penziónu tvorí recepcia, bar, reštaurácia s terasou a oddychová časť (vhodná na kávičku). Reštaurácia sa dá využiť aj ako kongresová miestnosť. Deti sa zabavia v detskom kútiku. Milovníci wellness sa potešia – u nás máme fínsku i parnú saunu, studenú sprchu a vyhrievanú lavicu.

V teplejšom období si viete posedieť na našej letnej terase, využiť naše ohnisko na opekanie, gril na skvelú grilovačku a pod starou lipou pod korunou stromu použiť našu netradičnú pec na varenie fazuľovice, pečenie klobások, chleba a rôznych iných pochutín... Stačí mať len skvelú náladu a dobrých ľudí okolo seba. Vieme uschovať bicykle a lyže.

Príjemná atmosféra a skvelý personál penziónu Vám pomôže k tomu, aby ste za dverami našej stodoly strávili len tie príjemné chvíle a chceli sa vrátiť opäť medzi nás.

Zatúžili ste po vlastnom, nikým nerušenom súkromí? Rozprávková chalúpka pre 11 osôb naplní Vaše očakávania. Tvorí ju plne zariadená kuchyňa, obývací priestor s televíziou, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Spánok si môžete dopriať v troch izbách (1x3-lôžková a 2x4-lôžková). Samozrejmé je WiFi pripojenie na internet.

Parkovanie áut je možné priamo pri objekte.