Atmosféra vidieka neďaleko Bojníc!

Penzión Pod lipami sa nachádza v regióne Horná Nitra, v obci Malinová v okrese Prievidza. Len na skok od nás to máte do známych Bojníc, kde môžete navštíviť Bojnický zámok, ZOO, kúpele i kúpalisko Čajka.

Naši návštevníci sa u nás môžu ubytovať v dvoch útulne zariadených veľkometrážnych apartmánoch s celkovou kapacitou 11 lôžok. Každý apartmán tvorí trojlôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšia spálňa s dvomi lôžkami a v jednom apartmáne je navyše sedacia rozkladacia súprava s možnosťou jednej prístelky. Apartmány majú aj obývačku s televízorom, satelitom, plne vybavený kuchynský kút (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mraznička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), toaletu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a terasu.

Priamo v areáli nášho penziónu nájdete kaviareň s terasou a jedáleň. Tu Vám radi naservírujeme chutné jedlo. Vo dvore si oddýchnete v záhradnom posedení s možnosťou grilovania. Veľmi radi Vám požičiame bicykle. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte. V prípade potreby vieme ponúknuť garáž.