Bowling, krb a komfort zaručený!

Máte záujem o pekné ubytovanie, za rozumnú cenu a zároveň s možnosťou zaujímavých doplnkových služieb? Práve ste ho našli. Penzión a pizzeriu u Šujana nájdete v obci Lysica, v okrese Žilina, neďaleko zrúcaniny hradu Strečno.

Ak teda zatúžite po výlete do okolia, výbornou voľbou je napríklad turistika k spomínanej zrúcanine hradu, odkiaľ budete mať nádherný výhľad na celé okolie. Určite si pod Strečnom vyskúšajte aj splavovanie Váhu na drevenej plti alebo môžete zájsť k Starhradu, ku ktorému Vás privedú turistické značky. Pekná je tiež prechádzka námestiami v Žiline. Počas horúcich dní oceníte služby Mestského kúpaliska s interiérovým aj exteriérovým bazénom. Lyžovačku alebo snowboarding si naplno užijete v okolitých lyžiarskych strediskách, ako napr. Vrátna Free Time Zone, Martinské hole, Snow Sun Vadičov a pod.

Náš penzión ponúka celoročné ubytovanie, ktoré je kapacitne prispôsobené pre pobyt 16 hostí v piatich 2-lôžkových a dvoch 3-lôžkových izbách.

Všetky izby sú vybavené televízorom s káblovým príjmom, chladničkou ako aj vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V každej z izieb Vám v prípade záujmu radi pripravíme manželskú posteľ. Štyri 2-lôžkové izby sú navyše dovybavené vlastným vstupom na balkón. Vo všetkých priestoroch ubytovania je dostupné WiFi pripojenie na internet.

V našej pizzerii s terasou si doprajete výdatné raňajky či obed, vychutnáte lahodné vínko pri bare alebo si s priateľmi zahráte bowling. Vaše ratolesti sa popri tom môžu zabaviť v detskom kútiku s hračkami. Radi Vám so všetkým poradíme na recepcii, kde je možné platiť kreditnou kartou. V prípade potreby Vám poskytneme služby prania a úschovy bicyklov či lyží.

U nás si môžete aj grilovať na záhradnom krbe a prenosnom grile. Pripravené špeciality si doprajete na terase alebo v altánku s posedením. Potom si môžete aj zašportovať na tenisovom a futbalovom ihrisku pri penzióne. V exteriéri sa nachádza tiež pieskovisko a trampolína pre deti.

Páči sa Vám naša ponuka? Stačí nás kontaktovať, radi Vás privítame v Penzióne a pizzerii u Šujana. Už teraz sa na Vás tešíme.