Pekné ubytovanie vo Vysokých Tatrách!

Penzión Petko sa nachádza na hranici obce Nová Lesná a Dolný Smokovec, len 150 metrov od zastávky električky Pod Lesom. Približne 2 km od ubytovania sa nachádza najstaršia tatranská osada Starý Smokovec. Vďaka výbornej polohe uprostred Vysokých Tatier tu tak prežijete príjemne strávené chvíle s rodinou, priateľmi a známymi.

Priaznivci cyklistiky a turistiky si tu prídu na svoje. Úžasná príroda Vysokých Tatier Vás očarí aj cestou do botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici. Dokonalo sa zrelaxujete v klimatických kúpeľoch Tatranské Zruby alebo v Novom Smokovci, prípadne aj v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad. Objavovať silu prírody môžete na Skalnatom, Velickom či Batizovskom plese. Počas zimy Vás potešia dobre upravené svahy blízkych lyžiarskych stredísk Dolný Smokovec - Pod lesom či Jakubkova lúka. Ďaleko to nie je ani na Hrebienok alebo do Tatranskej Lomnice.

Penzión Petko je krásnym miestom na prežitie jedinečných chvíľ počas celého roka. Ubytovať sa u nás môže maximálne 25 hostí, ktorí využijú 7 komfortných izieb s nasledovným rozložením:
- 1x 2-lôžková izba,
- 1x 3-lôžková klimatizovaná izba,
- 3x 3-lôžková izba s balkónom,
- 1x 4-lôžková klimatizovaná izba s možnosťou dvoch prísteliek,
- 1x 4-lôžková izba s balkónom.

Súčasťou každej izby je drevená manželská posteľ, televízor a chladnička. V izbách s väčšou kapacitou sú k dispozícii aj ďalšie samostatné lôžka, pričom do ktorejkoľvek z izieb sa dá umiestniť jedna prístelka. Ďalšie dve prístelky sú k dispozícii v 4-lôžkovej podkrovnej izbe. Vo výbave všetkých izieb nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V niektorých izbách (konkrétne dvoch podkrovných izbách) je zaistená klimatizácia. Vychutnať si spoločné chvíle pri chutnom jedle môžete v kuchyni prepojenej s jedálenským sedením pre približne 8 až 10 hostí. Štýlová kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V priestoroch celého ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet (zadarmo).

Svoj voľný čas vyplníte hraním futbalu a stolného tenisu. Obdivovať okolitú prírodu sa dá v záhradnom altánku s krbom. Pripravené je tu pre Vás vonkajšie posedenie s ohniskom. K zábave detí poslúži hojdačka. V prípade potreby Vám vieme uschovať aj Vaše lyže a bicykle. Rovnako ponúkame možnosť platby platobnou kartou. Parkovanie áut je zabezpečené zadarmo priamo v uzamknutom dvore penziónu.

Prežite krásnu dovolenku a načerpajte novú silu z nádhernej okolitej prírody v Penzióne Petko. Tešíme sa na Vašu návštevu!