Moderný rodinný penzión s infrasaunou.

Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku do Penziónu Pekáreň, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Osada. Penzión je vďaka svojmu vybaveniu ideálny na trávenie dovolenky v kruhu priateľov a známych.

Netreba chodiť ďaleko a dokonalý relax si užijete priamo v infrasaune v penzióne. Oddýchnuť si a zabaviť sa môžete v novom turisticko-relaxačnom komplexe Gothal s bazénmi, saunami, bowlingom a fitness službami. Blízko je to i do Gino Paradise Bešeňová alebo aquaparku Tatralandia. Okolitá príroda Nízkych Tatier Vás zláka urobiť si výlet po cyklistických a turistických chodníkoch. Milovníci histórie sa potešia návšteve miestneho kostola sv. Jána Krstiteľa. V zimnom období si zalyžujete na upravených zjazdovkách lyžiarskych stredísk Ski Fun Liptovské Revúce, Lyžiarske stredisko Liptovská Lúžna alebo v Park Snow Donovaly.

Penzión Pekáreň je Vám k dispozícii počas celého roka s celkovou kapacitou pre maximálne 17 osôb. Naši hostia sa môžu ubytovať v podkroví penziónu v jednej z piatich izieb alebo jednom apartmáne. Penzión sa prenajíma ako celok pre skupinku minimálne 8 hostí. Vybrať si tu môžete:

- štyri 2-lôžkové izby;
- jednu 3-lôžkovú izbu;
- jeden 4-lôžkový apartmán, v ktorom sa nachádzajú štyri pevné lôžka a dve prístelky na rozťahovacom gauči.

Každá z izieb ako aj apartmán sú vybavené televízorom so satelitným príjmom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je tiež využívanie bezplatného WiFi pripojenia na internet. Na prízemí penziónu je situovaný bar s jedálňou, kde Vám náš milý personál s radosťou poradí a pomôže. Priamo v ňom sa podávajú raňajky (každý deň) ako aj obedy (počas pracovného týždňa). Po výbornom jedle tu zaiste dobre padne hra biliardu, alebo oddych v infrasaune. V exteriéri je pripravený altánok, terasa s vonkajším posedením a plynový gril (ktorý Vám zapožičiame na požiadanie). Zaparkovať Vaše autá môžete na 4 parkovacích miestach priamo pri penzióne, prípadne 30 m od neho na parkovisku. Stačí už len prísť na Liptov a prežiť so svojimi najbližšími príjemný čas v Penzióne Pekáreň. Tešíme sa na Vás!