Penzión so záhradným krbom!

Penzión Patrik je situovaný v krásnom prostredí rázovitej goralskej obce Ždiar. Výborná poloha penziónu v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych areálov uprostred nádhernej prírody Belianskych Tatier v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxácie, aktívneho oddychu, turistiky a športového vyžitia. Spríjemniť Váš pobyt si môžete návštevou Belianskej a Dobšinskej ľadovej jaskyne, spoznávaním historických a kultúrnych pamiatok nášho krásneho regiónu či bohatým možnosťami turistiky a cyklistiky. Vychutnať si rovnako môžete jazdu na koni, splav Dunajcom na pltiach, relax v AquaCity Poprad alebo v areáli vodného sveta Tatralandia. V zime si u nás prídu na svoje všetci milovníci výbornej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby hneď viacerých lyžiarskych areálov, umiestnených v tesnej blízkosti penziónu. Zalyžovať si môžete na zjazdovke Krasuľa (30 metrov), Bachleda (80 metrov), v Ski centre Strachan (300 metrov), v Ski centre Strednica (1 km) alebo v lyžiarskom stredisku Bachledova dolina (5 km).

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách a apartmánoch novopostaveného penziónu s príjemnou rodinnou atmosférou. Vybrať si u nás môžete spomedzi 10 trojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky a dvoch príjemných apartmánov s kapacitou pre 4 až 5 osôb. Každá izba aj apartmán je zariadený masívnym dreveným nábytkom, televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, WiFi pripojením na internet, vlastnou kúpeľňou s toaletou a balkónom s krásnym výhľadom na okolité hory Belianskych Tatier.

Ubytovaní hostia majú u nás zabezpečené rovnako chutné stravovanie vo forme raňajok a polpenzie v priestoroch poľovníckej reštaurácie s krbom a barom s celkovou kapacitou 55 miest. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj na terase s možnosťou posedenia a grilovania na prenosnom grile a záhradnom krbe. Pripravený je tu pre Vás taktiež stolný futbal, detský kútik s hračkami ako aj detské ihrisko s trampolínou, hojdačkou a pieskoviskom. K dispozícii je Vám aj sauna, biliard a stolný tenis v susednom objekte vo vzdialenosti len 10 metrov od penziónu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.