Penzión pri Thermal Parku Vrbov!

Penzión Paťko** sa nachádza v známej kúpeľnej obci Vrbov, v tesnej blízkosti obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Park Vrbov. Práve výborná poloha penziónu len 5 minút chôdzou od celoročne otvorených termálnych liečivých bazénov je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu, vodnej zábavy či aktívneho oddychu.

Okrem vynikajúceho relaxu v blízkom areáli kúpaliska s ponukou 10 bazénov s liečivou minerálnou vodou, množstva vodných atrakcií a thajských masáží, to budete mať z penziónu len 10 minút autom do Vysokých Tatier. Navštíviť môžete aj blízky vodný svet AquaCity Poprad, do ktorého sa dostanete len za 15 minút autom. V okruhu 30 minút od penziónu môžete spoznávať rovnako mnoho historických pamiatok (Kežmarok, Levoča, Spišská Sobota), vychutnať si skvelú turistiku v Slovenskom raji alebo spoznať mnoho ďalších zaujímavých atrakcií nášho regiónu.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pekne zariadenom Penzióne Paťko**, ktorý disponuje celkovou kapacitou 14 lôžok s možnosťou využitia prísteliek až do 20 osôb. K dispozícii sú Vám tu pekne farebne zladené 2-lôžkové a 3-lôžkové izby s možnosťou prístelky, ako aj jeden apartmán pre 2 až 6 osôb. Vo výbave všetkých izieb a apartmánu nechýba vlastná kúpeľňa s toaletou, chladnička či televízor so satelitným príjmom. Na prípravu vlastných jedál môžu všetci ubytovaní hostia v penzióne využívať zároveň spoločnú - plne vybavenú kuchyňu.

Súčasťou penziónu je rovnako štýlový Slovak funbar, kde si máte možnosť príjemne posedieť, vychutnať rôzne alko a nealko nápoje alebo sa zabaviť pri hraní biliardu, šípok, stolného futbalu či vzdušného hokeja. Ubytovaným hosťom zaisťujeme počas pobytu zároveň chutné stravovanie vo forme raňajok, večerí či obedov. Priestory Slovak funbaru sú ideálne aj pre organizáciu rôznych rodinných akcií a osláv (zaistené je tu WiFi pripojenie na internet).

Parkovanie áut je možné zdarma priamo v areáli penziónu. Dovolenku Vám spríjemní aj posedenie vo vonkajšom altánku s dvomi krbmi, kde si môžete pripraviť a ugrilovať niečo dobré pod zub.

Veľmi radi Vás u nás privítame a veríme, že budete nadmieru spokojní. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi