Štýlový nový penzión s jazierkom!

Penzión Nova sa nachádza na severe východného Slovenska, v oblasti Pieninského národného parku, v mestečku Spišská Stará Ves. Tu ste v bezprostrednej blízkosti mnohých turistických destinácií. Navštíviť tak môžete Červený Kláštor, ktorý je známy pltníctvom a múzeom kartuziánskych mníchov, či turisticky atraktívne Tri Koruny. Kto má rád turistiku, tak určite neobíde ani Haligovské skaly.

Zaujímavou lokalitou je dedinka Osturňa známa svojou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry. V bezprostrednej blízkosti mestečka tečie rieka Dunajec, preslávená svojím splavom na pltiach a taktiež raftingom. Za zážitkami môžete vyraziť aj k našim severným susedom. Hneď za hranicou sa nachádza hrad Nedeca (Niedzica) – jeden z najmalebnejších poľských hradov ako aj hrad Czorstyn. Taktiež tu nájdete priehradu, po ktorej sa môžete previesť loďou. Počas zimy odporúčame navštíviť blízku dedinku Jezersko, z ktorej je výborný prístup k lyžiarskemu stredisku Ski Bachledova.

Novootvorený Penzión Nova Vám celoročne ponúka štýlové ubytovanie v moderne zariadených izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 43 lôžok. Vybrať si tu môžete z nasledovnej ponuky:

- dve 2-lôžkové izby,
- osem 2-lôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky,
- jedna rodinná dvoj-izba s tromi lôžkami a možnosťou jednej prístelky,
- menší 2-lôžkový apartmán s možnosťou 3 prísteliek,
- väčší 2-lôžkový apartmán s možnosťou 4 prísteliek.

Každá z izieb disponuje vlastným balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a toaletou. Niektoré z izieb sú dovybavené aj LED televízorom. Apartmány sú tvorené vždy dennou izbou, spálňou s balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Kúpeľňa väčšieho apartmánu je vybavená aj vaňou. V apartmánoch sa ďalej nachádza LED televízor, mini-bar a trezor. Vo všetkých izbách aj apartmánoch je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia s terasou, kde si budete môcť pochutnať na rôznych zamagurských špecialitách. Po jedle sa môžete odreagovať v spoločenskej miestnosti vybavenej biliardom alebo sa presunúť do štýlového baru, či vonkajšieho altánku k jazierku. Vaše ratolesti sa zatiaľ zabavia pri hojdačke, šmýkačke alebo s rôznymi hračkami v detskom kútiku.

Penzión Nova ponúka aj možnosť organizovania rôznych spoločenských akcií a to buď v priestoroch reštaurácie alebo v samostatnej sále. Vaše rodinné stretnutia alebo oslavy nadobudnú v tunajšom prostredí neobyčajnú atmosféru. Príroda Pieninského národného parku sa Vám určite zapáči a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.