Rodinný penzión v tichom prostredí.

V tichej mestskej časti mesta Spišská Nová Ves je situovaný rodinný Penzión Nemo, ktorý sa pýši svojou veľkou záhradou.

V okolí Spišskej Novej Vsi si užijete dovolenku plnými dúškami. Zažijete adrenalínový splav rieky Hornád, let športovým lietadlom s vyhliadkou na Slovenský raj a Vysoké Tatry i náročnú turistiku. S deťmi sa vyberiete do neďalekej Zoo, prebádate zrúcaninu Spišského hradu alebo si zaplávate na mestskom kúpalisku. Ak nás navštívite v zimnom období, odporúčame Vám vychutnať si zimné športy v lyžiarskych strediskách Rittenberg, Čingov - Ďurkovec alebo Ski Centrum Mraznica.

V našom penzióne Vás radi uvítame počas celého roka. Penzión disponuje celkovou kapacitou 18 lôžok vrátane prísteliek. V penzióne sú Vám k dispozícii izby v nasledovnom rozložení:
- dve 2-lôžkové,
- dve 3-lôžkové,
- dve 3-lôžkové s možnosťou využitia prístelky.

Každá izba je vybavená manželskou posteľou, pohodlným sedením, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Dve izby sú navyše bezbariérové. Každá ubytovacia jednotka disponuje samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Kúpeľňa v jednej 3-lôžkovej izbe je naopak vybavená vaňou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločné chvíle strávite v jedálni s televízorom a video prehrávačom, kde sa zároveň podávajú výdatné raňajky formou švédskych stolov. Súčasťou tejto miestnosti je tiež kuchynka, kde využijete mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a kuchynský riad. K dispozícii je tu tiež recepcia, ako aj možnosť využiť služby prania či zapožičania žehličky. Pre úschovu lyží a bicyklov máme v penzióne na to vyhradený priestor. V rámci ubytovania Vám poskytneme vstupné informácie o Slovenskom raji, zapožičiame súbor turistických máp, knižných sprievodcov a obrazových publikácií.

Pekné dovolenkové chvíle strávite na veľkej záhrade s altánkom, kde si môžete grilovať, opekať na ohnisku, oddychovať na záhradnej hojdačke alebo si zahrať stolný tenis či bedminton. Detičky sa potešia prítomnému detskému ihrisku s preliezkami, šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom.

Tak príďte zaparkovať Vaše autá priamo k Penziónu Nemo a prežite svoje voľné dni v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!