Výhodná cena, na okraji lesa, pri potoku

Penzión Nemešany Vám ponúka útulné ubytovanie v goralskej obci Ždiar, pod Belianskymi Tatrami, v okrese Poprad. Situovaný je v strede obce, blízko lesa, odkiaľ vedú viaceré turistické chodníky.

Ak hľadáte miesto pre oddych, zábavu i športové aktivity, náš penzión v Ždiari je pre Vás tou správnou voľbou. Od nás to máte blízko k vyhľadávanej Bachledovej doline, kde počas leta prežijete s Vašou rodinkou príjemný čas potulkami po náučných chodníkoch, preveziete sa lanovkou, zažijete adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe alebo si vyskúšate discgolf. Na výlet Vám odporúčame zájsť do Belianskej jaskyne i do Botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici. Zimné obdobie premení túto lokalitu na raj lyžiarov. Perfektne si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Centrum Strednica - Ždiar, Ski Centrum Strachan - Ždiar, Ski Bachledova dolina - Jezersko a Ski TAJA - Tatranská Javorina.

Náš penzión je v celoročnej prevádzke a ponúka ubytovanie celkovo pre 16 osôb. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, turistov a tých, ktorí majú radi prírodu a vychádzky do hôr. K dispozícii sú Vám tri izby a dva apartmány na poschodí v nasledovnom rozložení:
- dve 2-lôžkové izby,
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou prístelky,
- dva 4-lôžkové apartmány, každý s dvomi spálňami, jeden navyše s dvomi kúpeľňami.

V každej izbe a apartmáne využijete televízor so satelitným príjmom a rádiom ako aj vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám zapožičiame aj detskú postieľku. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí penziónu je pripravená spoločná kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Na prízemí penziónu je situovaná veľká spoločenská miestnosť s krbom, kde si príjemne posedíte, pozriete televízor so satelitným príjmom, využijete rádio, CD/DVD prehrávač, video alebo sa zahráte biliard či stolný tenis.

Na záhrade si oddýchnete posedením v altánku i hojdaním na záhradnej hojdačke. Môžete si tu rovnako grilovať na záhradnom krbe, variť kotlíkový guláš a detičky sa dosýta vyšantia na detskom ihrisku s hračkami, preliezkami, pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkou i trampolínou. Vaše lyže a bicykle si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete priamo pri penzióne. Užite si dovolenku v Ždiari naplno a ubytujte sa v Penzióne Nemešany. Tešíme sa na stretnutie s Vami!