Blízko Vodného raja Vyhne s term. vodou

Penzión na Slnečnej stráni** je situovaný v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov v malebnej obci Vyhne, s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Neďaleko penziónu majú hostia možnosť navštíviť Vodný raj Vyhne s prírodnou termálnou vodou, dopriať si môžu aj relax a oddych pod rukami skúsených masérov v čarovnom domčeku so širokou ponukou masáží či vychutnať rekreačnú jazdu na koni pre deti ale aj dospelých.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v komfortne zariadených izbách nášho penziónu. Ubytovať sa je možné v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. K výbave každej izby patrí televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre náročnejších hostí ponúkame aj izbu vybavenú minibarom a vírivou vaňou. Pre rodinky s deťmi máme taktiež v ponuke väčšiu rodinnú štvorlôžkovú izbu s kapacitou 4 lôžok, ktorej súčasťou je mikrovlnná rúra, varná kanvica a kuchynský riad.

V priestoroch penziónu majú hostia zabezpečené chutné stravovanie vo výbornej reštaurácii s možnosťou posedenia na vonkajšej letnej terase. Reštauračné priestory sú vhodné aj na usporiadanie rodinných osláv, firemných posedení, či rôznych spoločenských akcií. V penzióne je Vám k dispozícii taktiež školiaca miestnosť s kapacitou 15 osôb. Samozrejmosťou je možnosť zapožičania dataprojektora, premietacieho plátna, flipchartu a kopírovacieho zariadenia.

Príjemne posedieť v kruhu známych a rodiny môžu ubytovaní hostia okrem letnej terasy aj záhradnom altánku s krbom, ohniskom a grilom. Pre najmenších máme pripravený stolný futbal, detský kútik s množstvom hračiek a trampolínou. Parkovanie je možné priamo pri penzióne. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a tešíme sa na Vašu návštevu.