Krásne výhliadkové miesto a reštaurácia

Penzión na Kopci je situovaný v Banskej Štiavnici na mieste s najkrajším výhľadom na historické centrum mesta. Nachádzajúc sa v meste a zároveň v krásnej pokojnej prírode, je naše ubytovanie ideálne na dokonalý relax ale aj aktívny oddych.

Okolité prostredie spoznáte na pešej túre či na bicykli. Prehliadku mesta Vám obohatí sprievodca svojim pútavým výkladom. Navštívite Nový zámok v Banskej Štiavnici či Slovenské banské múzeum. Tu sa novým zručnostiam priučia Vaše deti v Škole v múzeu. V lete si zaplávate v Počúvadlianskom jazere, v jednom z mnohých jazier umelého pôvodu v okolí – tajchov. V zime si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Salamandra Resort a Ski Dúbravy.

Počas leta aj zimy Vás srdečne privítame v penzióne s kapacitou pre 20 ľudí. Hostia majú na výber z týchto izieb, s prístupom na terasu s čarovným výhľadom a vonkajším posedením:

- päť 2-lôžkových izieb,
- dve 3-lôžkové izby,
- jedna 4-lôžková rodinná izba.

V 2-lôžkovým izbách, ladených do odtieňov sivej, je pre Vás zakaždým pripravená pohodlná manželská posteľ. V 3-lôžkových izbách si oddýchnete v manželskej posteli alebo na samostatnom lôžku. Izby sú dovybavené televízorom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmou súčasťou každej z nich je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Rodinná izba je tvorená miestnosťou s manželskou posteľou na podeste, kde sa nachádza aj vaňa. V tejto miestnosti nájdete samostatné lôžko, televízor a kuchynský kút s plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V detskej izbe je umiestnené jedno lôžko a mnoho hračiek pre Vaše detičky. Ani v rodinnej izbe nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám ustelieme detskú postieľku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dobroty podľa Vašej chuti Vám pripravíme v našej reštaurácii s barom a dvomi terasami. Tých najmladších tu čaká detský kútik s hračkami. V areáli objektu si letnú grilovačku užijete v altánku s posedením. Záhrada je tiež prispôsobená pre Vaše ratolesti, ktoré sa vyšantia na detskom ihrisku s pieskoviskom, preliezkami, šmýkačkou a hojdačkou.

Svoje autá si zaparkujete priamo pri penzióne. V objekte je možné platiť kreditnou kartou. Pracovníci recepcie Vám radi na vyžiadanie zapožičajú žehličku, či pomôžu s odložením športových potrieb do miestnosti, ktorá je na to určená. Tešíme sa na Vás v Penzióne na Kopci!