Ubytovanie priamo na farme .

Penzión na gazdovskom dvore sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí, na okraji oravskej dedinky Veličná, neďaleko Dolného Kubína. Penzión nesie už vo svojom názve hlavnú myšlienku nášho ubytovania. Chceme Vám priblížiť zaujímavý život na farme, kde sa sami budete môcť podieľať na chode gazdovstva. Celoročne si môžete vychutnávať jazdu na našich koníkoch a stráviť tak nádherné chvíle na potulkách krásnou okolitou prírodou Oravskej Magury. Jazdeckých začiatočníkov u nás naučíme základom jazdenia na koni. Môžu sa taktiež povoziť v konskom záprahu a nechať sa očariť krásou okolia. Zaujme Vás aj bahnenie oviec, prebiehajúce v zimnom období, ktorého sa môžete aktívne zúčastniť a pomôcť tak pri starostlivosti o čerstvo narodené jahniatka. Od apríla zas nastáva čas dojenia oviec, ktoré si hostia môžu sami vyskúšať, a následne nadojené mlieko spracovať na chutné mliečne a syrové výrobky. Zažijete tak u nás pravú nefalšovanú atmosféru života na gazdovskom statku, ktorá Vás nabije pozitívnou energiou a pomôže odbúrať stres bežných dní.

Svoj pobyt si môžete spestriť aj prechádzkami či turistikou po okolitých značených trasách, pričom na svoje si tu prídu aj milovníci cykloturistiky. V zimnom období môžete taktiež využiť služby blízkych lyžiarskych stredísk v okolí Dolného Kubína (Ski Park Kubínska Hoľa, Športcentrum Malá Lučivná, Ski Park Racibor).

Penzión na gazdovskom dvore Vám počas celého roka ponúka štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou pre 12 až 14 hostí. Sú tu pre Vás pripravené dve 2-lôžkové izby ako aj dva apartmány, pozostávajúce z dvoch spální, jednej 2-lôžkovej izby s manželskou posteľou a druhej 2-lôžkovej izby so samostatne oddeliteľnými lôžkami. Na vyžiadanie je kapacitu jednotlivých izieb možné rozšíriť ešte o prístelku. Súčasťou každej izby a apartmánu je aj televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Využívať tu tiež môžete bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Stráviť príjemné chvíle v kruhu rodiny a priateľov môžete príjemným posedením v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami (napr. stolný futbal). Pre prípravu Vašich jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vo výbave ktorej nechýba elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač a všetok potrebný kuchynský riad. Po dni strávenom aktívnym oddychom na gazdovstve sa môžete príjemne zrelaxovať aj pobytom v našej saune, vedľa ktorej nájdete ešte jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu. V prípade záujmu pre Vás zabezpečíme aj masérske služby.

Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené rôzne hračky. Dospelí hostia si pri tom môžu oddýchnuť na našom vonkajšom posedení. Využívať tu môžete aj priestor pre úschovu lyží a bicyklov. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri penzióne.

Príďte k nám zažiť pravý farmársky život a potešiť sa starostlivosťou o milé zvieratká. Tešíme sa na Vás!