Druhá budova od hlavného vstupu do term.

Využite príspevok 55 % na rekreáciu. Jednoducho si vyberte a rezervujte pobyt, po skončení Vám vystavíme faktúru (doklad o zaplatení). U zamestnávateľa si môžete uplatniť 55 % zo sumy.

Penzión Minerál sa nachádza na južnom Slovensku v obci Podhájska, v tesnej blízkosti hlavného vstupu do termálneho kúpaliska Podhájska. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v 9 moderne zariadených štúdiách. K dispozícii je osem dvojlôžkových štúdii s možnosťou prístelky a jedno jednolôžkové štúdio s možnosťou prístelky. Po dohode vieme pridať na izbu aj dve prístelky. Každé štúdio má vlastnú kuchynku s plnou výbavou (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, potrebné riady), kúpeľňu so sprchou, umývadlom a toaletou, televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Svoje autá si bezpečne odparkujete v uzavretom dvore penziónu.

Ubytovanie poskytujeme celoročne. Penzión je vhodný pre rodinky, páriky i seniorov. Naši hostia majú možnosť využívať zľavy do Rímskych kúpeľov. Taktiež Vám zabezpečíme 10 % zľavu na stravovanie v areáli termálneho kúpaliska.

Príďte na dovolenku do Podhájskej. Zažijete tu dokonalý relax, množstvo zážitkov a zaručene sa k nám budete radi vracať.