Penzión s krásnym výhľadom

Penzión & Bar Milotín sa nachádza v obci Zuberec blízko lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín. Penzión je kompletne zrekonštruovaný a ponúka ubytovanie v štyroch dvojlôžkových izbách, dvoch dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v troch trojlôžkových izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou, televízor, WiFi pripojenie na internet a krásny výhľad na zjazdovky stredísk Janovky a Milotín, akže priamo z Vašej izby vidíte, čo sa na okolitých svahoch deje.

Pre ubytovaných hostí máme aj spoločenskú miestnosť s televízorom, biliardom, stolným tenisom a stolným futbalom. Naši najmenší návštevníci sa potešia detskému kútiku. K penziónu patrí aj bar, kde si môžete príjemne posedieť pri kávičke alebo dobrom vínku a to všetko s výhľadom na malebné Roháče.

Parkovanie je zabezpečené pred penziónom, na priestrannej v zime udržiavanej ploche, ktorá je monitorovaná kamerovým systémom. Pozývame Vás na využitie našich ubytovacích služieb, ktoré sú spojené s oddychom v malebnom prostredí Oravy. Tešíme sa na vašu návštevu!