V krásnom lesnom prostredí

Penzión Medvedica je situovaný v nádhernom tichom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Lieskovec, nachádzajúcej sa pod končiarmi majestátnych Vysokých Tatier, vo vzdialenosti 1 km za obcou Tatranská Štrba. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v prekrásnej prírode pri jazierku v obklopení tatranských lesov, srdečne Vás k nám pozývame. Okrem dokonalého pokoja, komfortného ubytovania v kombinácii so zabezpečeným kvalitným stravovaním Vás tu čakajú široké možnosti aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie. Výborná poloha penziónu v blízkosti všetkých známych tatranských stredísk je navyše zárukou nezabudnuteľných zážitkov a dovolenky plnej oddychu a relaxu. Len 10 minút pešou chôdzou od penziónu môžu hostia využívať zastávku ozubnicovej železnice - zubačky, ktorá Vás vyvezie priamo na Štrbské Pleso.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie trojakého druhu. Ubytovať sa u nás môžete v šiestich pohodlných 3-lôžkových izbách, vybavených televízorom, chladničkou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a balkónom. Pre rodinky s deťmi, prípadne skupiny priateľov je veľmi dobrou voľbou ubytovanie v našich 3 komfortných apartmánoch s kapacitou 2 až 4 osôb. V apartmánoch je Vám k dispozícii okrem spálňovej časti s manželskou posteľou taktiež spoločenská časť s posedením (slúžiacim ako prístelka pre prespanie 2 osôb)a televízorom, ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchynkou. Na prípravu jednoduchších jedál v nej môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu a chladničku. Samozrejmosťou apartmánov je aj vlastná kúpeľňa s toaletou a balkón.

Prízemie a prvé poschodie penziónu je veľmi vhodné pre ubytovanie početnejších skupín návštevníkov, rôznych školských výletov, poznávacích zájazdov, táborov či športových sústredení. Pripravených tu pre Vás máme 5 buniek pozostávajúcich zo 4-lôžkových izieb (2 pevné lôžka a dve prístelky)a 6 buniek skladajúcich sa zo 6-lôžkových izieb (4 pevné lôžka a dve prístelky). Súčasťou každej bunky je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Pre všetkých ubytovaných hostí zabezpečujeme chutné stravovanie v priestoroch našej jedálne. Penzión predstavuje ideálne miesto na organizáciu rôznych seminárov, firemných akcií či školení, nakoľko disponuje priestrannou konferenčnou miestnosťou s moderným vybavením.

Príjemne relaxovať a osviežiť sa môžu hostia v barových priestoroch s veľkým LCD televízorom a možnosťou hrania biliardu. Zabaviť sa môžete aj hraním stolného tenisu, prípadne rôznych loptových hier na asfaltovom ihrisku, ktoré sa nachádza v areáli penziónu. Zatiaľ čo Vy si budete vychutnávať skvelé opekačky v altánkoch s vonkajším posedením umiestnených priamo pri jazierku, Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na detských preliezkách. So svojím autom (autobusom) pohodlne zaparkujete na parkovisku penziónu priamo pred jeho vchodom.