Penzión s jedinečným výhľadom na L. Maru

Rodinný Penzión Mara *** Vás pozýva stráviť Vašu tohtoročnú dovolenku do Liptovského Trnovca, odkiaľ to máte blízko ku tým najatraktívnejším miestam regiónu Liptov.

Priamo z penziónu sa pešou chôdzou dostanete k vodnej nádrži Liptovská Mara a upravenej pláži. Tu si môžete vyskúšať rôzne adrenalínové vodné športy, požičať vodný bicykel, previesť sa výletnou loďou, loviť ryby a zaplávať si. Neďaleko je situovaný Aquapark Tatralandia so širokou ponukou wellness služieb, rôznorodých bazénov i toboganov. Tu môžete navštíviť aj zvieratká v Kontaktnej Zoo, Dom hore nohami alebo si zalietať vo veternom tunely Hurricane Factory. Na svoje si určite prídu turisti, ktorým odporúčame výlety do Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej ako aj do Demänovskej doliny. Zaujímavá je návšteva demänovských jaskýň, prechádzka popri Vrbickom plese a jazda lanovkou na Chopok. Lyžovačku a snowboarding si dokonale vychutnáte na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, Ski Centra Opalisko v Závažnej Porube a mnohých ďalších v okolí.

Penzión Mara *** je v celoročnej prevádzke a predstavuje ideálne miesto pre dvojice, menšie i väčšie skupiny hostí ako aj pre rodiny s deťmi. Celková kapacita penziónu je 38 lôžok vrátane prísteliek, v tomto rozložení:
- tri 2-lôžkové izby,
- jedna 2-lôžková izba s balkónom,
- štyri 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a balkónom,
- jedna 2-lôžková izba/suita so spálňou, obývacou časťou s možnosťou dvoch prísteliek a balkónom,
- jedna 4-lôžková rodinná izba s dvomi spálňami, možnosťou jednej prístelky a balkónom,
- jeden 6-lôžkový apartmán s dvomi spálňami, možnosťou troch prísteliek (na rozťahovacom gauči a jednej samostatnej prístelke), obývacou časťou, kompletne zariadenou kuchyňou a balkónom.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená manželskou posteľou, televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V penzióne je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet.

Hostia penziónu si môžu vychutnať výdatné raňajky v našej jedálni, ktorú Vám v prípade záujmu radi pripravíme aj ako zasadaciu miestnosť. Vo voľnom čase si zahráte stolný futbal, stolný tenis, posedíte na slnečnej terase a zrelaxujete v infra saune (využitie za poplatok). Ak budete mať záujem zapožičiame Vám bicykle. Detičky sa zabavia na veľkej hojdačke, preliezkach a šmýkačke. K dispozícii je Vám tiež priestor na úschovu Vašich bicyklov a lyží. Autá zaparkujete do 20 metrov od penziónu.

Jedinečný výhľad, komfortné ubytovanie, rodinná atmosféra a mnoho ďalších výhod na Vás čaká v našom Penzióne Mara ***. U nás ste vždy vítaní. Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá