Štýlové ubytovanie s možnosťou masáže!

Pozývame Vás do obce Habovka, v podhorí Západných Tatier, kde Vás srdečne privítame v Penzióne Malinový Sen s možnosťou zakúpenia tradičných domácich výrobkov a masáže na objednávku.

Priamo z obce sa môžete vybrať na turistiku napr. na Roháče s krásnymi plesami, dolinami a vodopádmi alebo do Kvačianskej doliny so zachovalými Mlynmi Oblazy. Na výlet sa môžete vydať na Oravský hrad, Oravskú priehradu alebo Liptovskú Maru s možnosťou plavby na výletnej lodi, zaujímavých vodných športov i rybolovu. V okolí ubytovania zrelaxujete v Meander Aquaparku Oravice, vodnom raji Bešeňová a Aquparku Tatralandia. Zimná dovolenka je na Orave priaznivá predovšetkým pre lyžiarov, ktorí môžu využiť služby ski centier Janovky a Milotín v Zuberci, Rúbaniská, Nižná - Uhliská, Zverovka - Spálená dolina a mnohých ďalších v okolí.

Radi Vás v našom ubytovaní s kapacitou 12 osôb privítame počas celého roka. K dispozícii sú Vám štyri 2-lôžkové izby každá s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na výsuvnom lôžku. Vo všetkých izbách sa nachádza televízor s káblovým príjmom a moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušičom na vlasy. V prípade záujmu Vám na požiadanie prichystáme detskú postieľku, žehličku a spoločenské hry.

Aby ste sa u nás cítili ako vo svojej domácnosti, môžete si pripraviť vlastné jedlá v jednej z dvoch kuchýň. Obidve kuchynky sú vybavené rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, toasterom, hriankovačom, chladničkou s mrazničkou ako aj umývačkou riadu a jedálenským posedením. Ak si naopak prajete dopriať si maximálny oddych, raňajky Vám veľmi radi na požiadanie pripravíme. Vo všetkých priestoroch penziónu je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K dovolenke patrí príjemný relax. My Vám ho radi zabezpečíme prostredníctvom masáží rôzneho druhu priamo v pohodlí Vašej izby. Exteriér ubytovania Vám poslúži na prípravu grilovaných špecialít na grile, opekaných dobrôt na ohnisku alebo len tak na strávenie voľného času v altánku s blízkymi. Na uschovanie bicyklov a lyží máme v penzióne na to určený priestor. Vaše autá si zaparkujete na parkovisku zabezpečenom bezpečnostným kamerovým systémom.

Cíťte sa u nás ako doma a prežite dovolenku, na ktorú budete ešte dlho príjemne spomínať. Už teraz sa na Vás tešíme v Penzióne Malinový Sen!