V tichom prostredí so saunou a bazénom

Penzión Majere sa nachádza na rozhraní Tekova a Štiavnických vrchov v malej obci Pukanec presnejšie v časti Majere. Táto obec bola v minulosti jedným z deviatich kráľovských banských miest, kde sa ťažili rôzne vzácne kovy ako napríklad striebro.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok. Ubytovanie je vhodné len pre jednu samostatnú skupinu hostí.

K dispozícii je päť dvojlôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Každý apartmán má k dispozícii WiFi internet a dva apartmány disponujú vlastným balkónom. Na trávenie voľných chvíľ Vám poslúži obývacia izba s posedením a televízorom, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s chladničkou, mrazničkou, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Súčasťou ubytovania je relaxačno - oddychová časť, ktorú tvorí suchá sauna so sprchou. Taktiež je tu veľký krytý vonkajší bazén s protiprúdom. Nechýba ani altánok s možnosťou posedenia.

Penzión je ideálny pre rodinky s deťmi, obchodných cestujúcich i skupinky priateľov či firemné kolektívy. Je tu možné zorganizovať rodinné oslavy, firemné i spoločenské akcie. Tešíme sa na Vašu návštevu.