Príjemné ubytovanie blízko centra!

Penzión Luxury je situovaný v strede mesta Rožňava, len pár minút od jeho centra. Ďaleko to nie je k obchodom, bankám, reštauráciám a autobusovej zastávke.

Či už navštívite Rožňavu pracovne alebo rekreačne, určite si nenechajte ujsť okolité krásy a zaujímavosti, ktoré sa v regióne Gemer nachádzajú. Určite Vám odporúčame navštíviť nádherný Kaštieľ a park v Betliari. Ak ste si obľúbili turistiku, zájdite na Štítnický hrad alebo si spravte túru v Národnom parku Slovenský kras. Pokocháte sa tu aj zaujímavou Gombaseckou a Krásnohorskou jaskyňou. Počas teplých dní sa ochladíte a zaplávate si na mestskom kúpalisku v Rožňave. V zime si zas zalyžujete v lyžiarskych strediskách Štós - Šikmá stráň alebo Medzev - Mulpark.

Penzión je Vám k dispozícii celoročne a disponuje celkovou kapacitou 30 lôžok vrátane prísteliek. Ponúkame Vám ubytovanie v deviatich izbách a jednom apartmáne.

Izby sú zakaždým 2-lôžkové s možnosťou využitia prístelky na rozkladacom kresle. Všetky izby sú plne klimatizované, vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a pohodlným sedením. Samozrejmosťou sú aj vlastné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám na vyžiadanie navyše poskytneme aj rýchlovarnú kanvicu.

Klimatizovaný 2-lôžkový apartmán pozostáva zo spálne a obývacej miestnosti s televízorom, rádiom a rozkladacím gaučom, ktorý je vhodný aj ako prístelka pre jednu osobu. Využijete tu aj kuchynku s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Taktiež sa tu nachádza komfortná kúpeľňa s digitálnym sprchovacím boxom a hydromasážnou sprchou a toaletou.

V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Naši hostia sa môžu dobre najesť v reštaurácii Castello, ktorá je od penziónu vzdialená len 4 minúty chôdzou. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo na monitorovanom parkovisku zo zadnej strany budovy. Prosíme Vás o overovanie obsadenosti penziónu priamo u majiteľa. Tešíme sa na Vašu návštevu!