Príjemné rodinné ubytovanie v Terchovej

Penzión Ľudmila nájdete v Terchovej v rodisku Juraja Jánošíka, uprostred malebnej prírody Národného parku Malá Fatra. Terchová a Malá Fatra praje najme turistom a milovníkom prírody. Turistické ciele ako Jánošíkove diery či Rozsutec lákajú každého správneho horala, obzvlášť vtedy, keď priamo z penziónu vidíte vrcholy ako Sokolie, Pupov a Malý Rozsutec. Okrem vysokohorskej turistiky tu môžete robiť aj cykloturistiku, prechádzky prírodou, zber lesných plodov a húbárčenie. V zime si výborne zalyžujete v modernom lyžiarskom stredisku Vrátna a po náročnom dni zrelaxujete v aquaparku Terchovec. V Terchovej sa vedie aj pestrý kultúrny život. Jánošíkové dni, Terchovský budzogáň, Majstrovská gazdovských koní sú už preslávené nie len u nás, ale aj v zahraničí.

Penzión Ľudmila Vám ponúka pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou 19 lôžok. Hosťom je k dispozícii jedna dvojlôžková izba, tri trojlôžkové izby a dve štvorlôžkové izby. Hostia majú na každej izbe vlastné sociálne zariadenie so sprchou, umývadlom a toaletou. Nechýba ani televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Súčasťou penziónu je veľká spoločenská miestnosť s televízorom a jedálňou. Chutné jedlo si môžete pripraviť v dvoch kompletne zariadených kuchyniach s plynovým sporákom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným vybavením na varenie a stolovanie.

V areáli penziónu si môžete posedieť na terase. K dispozícii je záhradný nábytok, gril, ohnisko a detské ihrisko. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore penziónu.

Tu v Terchovej, v Národnom parku Malá Fatra Vás očarí čarokrásna príroda, nádherná scenéria skalnatých útvarov, hôr, lesov, lúk a bystrín. Strávte u nás Vašu dovolenku. Tešíme sa na Vašu návštevu.