Bazén, jacuzzi, biliard

Penzión*** Lucus je situovaný v nádhernom prostredí obce Vinné, v tesnej blízkosti Vinianskeho jazera a vodnej nádrže Zemplínska Šírava.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie so štýlovým zariadením v piatich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, dvoch poschodových apartmánoch s kapacitou piatich lôžok (s balkónom a lodžiou) a jednom 3-spálňovom apartmáne (s balkónom a lodžiou s krásnym výhľadom na jazero). Každý apartmán aj izba disponuje LCD televízorom, toaletou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, resp. vaňou.

Pre hostí je zabezpečené stravovanie priamo v penzióne v reštaurácii s ponukou slovenskej ale aj medzinárodnej kuchyne vysokej kvality. Váš pobyt u nás si môžete spríjemniť posedením na terase v bare, pričom počas celého roka máte k dispozícii taktiež možnosť osvieženia sa v jacuzzi s teplotou vody 40°C. V letnom období môžete vyskúšať kúpanie vo vonkajšom bazéne, zahrať si biliard, tenis, stolný tenis, futbal, volejbal.

Penzión zabezpečuje organizovanie spoločenských a rodinných akcií, ako svadby, oslavy, školenia, semináre a športové podujatia. K vybaveniu penziónu patrí konferenčná miestnosť, WiFi pripojenie na internet a strážené parkoviská súkromnou bezpečnostnou službou.