Aquapark Tatralandia, Liptovska Mara

Penzion LIPTAL - v Liptovskom Mikuláši v časti Liptovskej Ondrašovej. Vďaka výbornej polohe penziónu to budete mať k vyhľadávanému AQUAPARKU TATRALANDIA len cca 1 km a k Liptovskej Mare len 500 metrov. Počas Vášho pobytu Vám navyše poskytneme ZĽAVY NA VSTUPY do Aquaparku Tatralandia, GINO Paradise Bešeňová, v zimnom období môžete využívať ZĽAVY NA SKIPASY v špičkovom lyžiarskom stredisku Chopok - Jasná (o konkrétnych zľavách sa informujte priamo v penzióne).

Hosťom ponúkame ubytovanie v nových apartmánoch:
- jednom 2-lôžkovom,
- dvoch 3-lôžkových,
- jednom 4-lôžkovom,
- jednom 2-izbovom so 4-lôžkami v každej spálni - Apartmán FAMILY LUX.

Každý apartmán je vybavený televízormi so satelitným príjmom, optickým WiFi pripojením na internet, sociálnymi zariadeniami, vlastnými kuchynkami a veľkými balkónmi s posedením. V priestoroch penziónu sú Vám zároveň k dispozícii spoločenská miestnosť, SAUNA, miesto na grilovanie s posedením a lyžiareň. Výborne oddýchnuť si môžete aj v saune či v detskej zóne s veľkou trampolínou, vežičkou so šmýkačkou, pieskoviskom. Parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku priamo vo dvore ubytovacieho zariadenia alebo vedľa penziónu.

V blízkom okolí penziónu sú cyklochodníky a turistické chodníky, vedúce prekrásnou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. Veľmi blízko to budete mať aj k Liptovskej Mare (500 metrov) s bohatými možnosťami vodných športov.

NOVINKA: GRILL PÁRTY alebo GULÁŠ PÁRTY na Liptovskej Mare v súkromnej zóne, úplne pri priehrade (cca 5 metrov), s možnosťou kúpania sa a člnkovania alebo prevážania sa na motorovom člne.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá