Príjemná rodinná atmosféra

Penzión Lipták je situovaný priamo v centre lyžiarsko-rekreačného strediska SnowParadise Veľká Rača Oščadnica, hneď pri parkovisku Ski-busov, vo vzdialenosti približne 500 metrov od zjazdoviek. Výborná poloha penziónu uprostred nádhernej kysuckej prírody s množstvom turistických chodníkov v kombinácii s bohatými možnosťami aktívneho trávenia Vášho voľného času a zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu, oddychu a športového vyžitia. V blízkom okolí ubytovania sú vytvorené výborné podmienky pre turistiku, cykloturistiku, hubárčenie či zber lesných plodov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj vyskúšaním lukostreľby, aquazorbingu, lanovej dráhy, lezeckej steny či bobovej dráhy rekreačného strediska SunParadise Veľká Rača. V zimnom období si u nás vychutnáte vynikajúcu lyžovačku na kvalitne upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska SnowParadise Veľká Rača, kde poskytujeme našim hosťom zľavy na skipasy.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v komfortne vybavených izbách nášho penziónu s príjemnou rodinnou atmosférou. Pre hostí sú tu k dispozícii tri dvojlôžkové izby a 8 trojlôžkových izieb. Súčasťou výbavy každej z izieb je televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Pripravené pre Vás máme aj izby s balkónom s krásnym výhľadom na lyžiarsky svah a na panorámu Veľkej Rače.

V penzióne nechýba ani príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením a televízorom ako aj vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. Pre ubytovaných hostí radi zabezpečíme chutné stravovanie vo forme raňajok a polpenzií. Parkovanie Vašich áut je možné zdarma priamo vo dvore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty