Výborné služby, krásne prostredie

Penzión a Apartmány Limba sú situované v krásnej prírode Liptova na začiatku Demänovskej doliny neďaleko známeho strediska Jasná - Chopok.

Penzión hosťom ponúka ubytovanie v dvoj a trojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, televízorom, satelitom, rádiom a telefónom. Pre rodiny s deťmi ponúkame prepojené izby. Každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC, televízor a rádio. Izby sú umiestnené v dvoch samostatných dvojposchodových domoch s raňajkovou jedálňou s krbom a malým denným barom s letnou terasou. Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne. Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami, či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu. Tí starší si môžu zahrať streetball, stolný tenis, volejbal, bedminton. Za poplatok si môžete požičať bicykel.

Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola. K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská. Ďalej ponúkame šípky, masáže, zmenáreň, internet, predaj suvenírov a nápojov na recepcii, pranie prádla pre obchodných cestujúcich

APARTMÁNY LIMBA*** sú vhodné pre rodiny. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie a zariadený kuchynský kút, televízor, WiFi a tie na poschodí majú aj balkón.

K dispozícii je aj konferenčná miestnosť s výhľadom na kryštálovo čistú riečku a okolitú zeleň s kapacitou 35 ľudí.

Penzión a apartmány sú ideálnym miestom pre lyžovačku, vysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi, školenia, semináre, teambuilding a podobne.