požičovňa bicyklov

Pozývame Vás do Penziónu Leštiny, nachádzajúcom sa v pokojnej časti obce Leštiny, rozprestierajúcej sa v krásnom prostredí blízko Dolného Kubína na rozhraní Chočských vrchov a Oravskej vrchoviny. Okolie penziónu je predurčené na trávenie aktívnej dovolenky i na pasívny relax. Svoj voľný čas môžete tráviť turistikou, cykloturistikou, lyžovaním, hubárčením, kúpaním či návštevou rôznych historických a kultúrnych pamiatok.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených siedmich izbách s celkovou kapacitou pre 21 osôb. K dispozícii sú Vám tri 2-lôžkové izby, jedna 3-lôžková izba a tri 4-lôžkové izby. Samozrejmosťou každej izby je televízor, satelit, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Súčasťou penziónu je tradičná reštaurácia s krbom, ladená do dreveného štýlu, v ktorej pre Vás radi pripravíme výborné domáce jedlá slovenskej kuchyne. Príjemne posedieť a oddýchnuť si počas pekných slnečných dní môžete na terase, prípadne v altánkoch s možnosťou grilovania a opekania na záhradnom krbe.

Spríjemniť Vašu dovolenku u nás si môžete hraním ruských kolkov či využitím fitness. Pre najmenších máme pripravený detský kútik s hračkami, pieskovisko, preliezky, hojdačku a šmýkačku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. Srdečne Vás pozývame do tohto malebného zákutia Slovenska a veríme, že sa u nás budete cítiť výborne. Tešíme sa na Vašu návštevu.