Moderne zrekonštruované izby,skvelá cena

V pôvodne evanjelickej fare sa dnes nachádza Penzión Leibic. Penzión je situovaný na námestí, v pamiatkovej zóne obce Ľubica.

A čo všetko môžete vidieť v obci? Určite nevynechajte prechádzku s poznávaním meštianskych domov, pôvodného gotického kostola Sv. Ducha, farského kostola Nanebovzatia Panny Márie (najväčší dvojloďový kostol na Spiši), Mariánsky stĺp so sochou Immaculaty ako aj evanjelický kotol. Dokonalý relax si môžete užívať v bazénoch Thermal parku vo Vrbove alebo AquaCity v Poprade. S deťmi môžete navštíviť Kežmarský hrad alebo sa vydajte do prírody Slovenského raja. Po napadnutí snehovej pokrývky si zalyžujete na svahoch stredísk Ski Štart aj vo Vysokých Tatrách.

Sme otvorený každý deň v roku. Celkovo dokážeme v Penzióne Leibic ubytovať až 17 hostí, ktorí si môžu vybrať z týchto typov izieb:
- troch 2-lôžkových, každá so dvomi pevnými lôžkami,
- jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou a jedným lôžkom,
- dvoch 4-lôžkových izieb, každá so dvomi pevnými lôžkami a manželskou posteľou.

Naše útulne zariadené izby sú vybavené LCD televízorom s káblovým príjmom, rýchlovarnou kanvicou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V 3 a 4-lôžkových izbách je navyše chladnička a pracovný stolík. Samozrejmosťou je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ochotný a milý personál Vás s radosťou ubytuje a poradí s tipmi na výlet. V prízemí penziónu je taktiež umiestnená spoločenská miestnosť (jedáleň), vhodná na usporiadanie akcií a osláv. Práve tu si vychutnáte raňajky aj obedy počas pracovného týždňa. Ponúkame i degustáciu vín v našej vínnej pivnici. Pomaškrtiť môžete aj v cukrárni s kaviarňou, prípadne sa skrášliť na kozmetike a manikúre v salóne krásy. V exteriéri penziónu je k dispozícii altánok a terasa s posedením, kotlík a záhradná hojdačka. Pre deti sme pripravili trampolínu, hojdačku a šmýkačku. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku, fén, žehličku aj žehliacu dosku. Parkovanie áut je priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vás!