Príjemný penzión pod Poľanou!

Penzión Látky sa nachádza v podhorskej obci Látky v okrese Detva. Najbližšie pohorie Poľana je výbornou príležitosťou pre náročnejšie i menej náročné túry k zaujímavým turistickým cieľom. Tými môžu byť napríklad vodopád Bystré ako aj prírodná lokalita Kalamárka, ktorá je častým miestom tréningu horolezcov. Nevynechajte ani návštevu Hradu Divín, ktorý sa týči nad vodnou nádržou Ružiná. Tu sa môžete vyblázniť pri plávaní, člnkovaní alebo dokonca surfovaní. Počas zimy oceníte blízke lyžiarske stredisko Látky - Kočanda ako aj kvalitne upravené bežecké trate v areáli Látky - Mláky.

Penzión Látky Vám ponúka počas celého roka štýlové ubytovanie v 9 izbách s celkovou kapacitou pre 27 osôb. Vybrať si môžete z ponuky 2-lôžkových izieb s kuchynským kútom alebo bez kuchynského kúta.

Izby s kuchynským kútom, vybaveným elektrickým varičom a chladničkou:
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky,
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek.

Izby bez kuchynského kúta:
- tri 2-lôžkové izby,
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky,
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou 2 prísteliek.

Každá z izieb disponuje televízorom a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Súčasťou budovy penziónu je aj predajňa potravín a pohostinstvo. Vaše autá budete môcť bezpečne zaparkovať hneď pri ubytovaní.

Počas letných mesiacov je možné vo vonkajších priestoroch penziónu pripravovať rôzne špeciality na grile. Vo vzdialenosti približne 100 metrov od ubytovania sa nachádza tenisový kurt, o ďalších 400 metrov ďalej je možné zahrať si futbal na udržiavanom futbalovom ihrisku.

V lete ako aj v zime Vám Penzión Látky ponúkne ubytovanie v štýlových izbách, kde budete môcť pohodlne odpočívať, keď sa vrátite z letnej turistiky či lyžovačky v zime. Príďte navštíviť tento malebný kraj Zvolenskej kotliny aj Vy a neoľutujete.