Ubytovanie za výhodné ceny! LAST MINUTE!

Penzión L je situovaný v príjemnom prostredí rekreačnej oblasti Poľný Kesov, známej hlavne kvôli termálnemu kúpalisku ThermalKesov. Oddýchnite si v termálnych bazénoch s liečivou vodou, využite wellnes služby kúpaliska, doprajte si saunu, či rôzne druhy masáží. V blízkom okolí je navyše dostatok turistických možností, navštíviť môžete aj barokovo-klasicistický kaštieľ v Mojmírovciach, či blízky ranč s poníkmi. Relaxovať je možné aj pri rybníku, nachádzajúcom sa neďaleko penziónu.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v troch dvojlôžkových, dvoch trojlôžkových a troch štvorlôžkových izbách. Súčasťou každej izby je televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre prípravu stravy slúži hosťom v penzióne plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou. Po dohode si je možné objednať raňajky, ktoré Vám radi zabezpečíme. V priestoroch penziónu majú hostia k dispozícii spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom a rôznymi spoločenskými hrami.

V areáli penziónu nechýba príjemné vonkajšie posedenie na terase. Zabezpečená je aj možnosť vonkajšieho opekania pri ohnisku či grilovania na prenosnom grile. Parkovať môžete priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu.