Príjemné ubytovanie v krásnom prostredí

Penzión Kulinka je situovaný v nádhernom prostredí Roháčov, v okrajovej tichej časti Zuberca, vo vzdialenosti len 70 metrov od lyžiarskych svahov strediska Milotín. Výborná poloha penziónu je ideálnym východiskovým bodom na podnikanie turistických prechádzok a horských túr krásnou prírodou Západných Tatier. Vychutnávať relax si môžete aj v neďalekých termálnych bazénoch kúpaliska či aquaparku Meander Thermal Park Oravice. V zimnom období potešíme všetkých milovníkov vynikajúcej lyžovačky, len kúsok od nás máte k dispozícii lyžiarske stredisko Milotín, Janovky a ďaleko to nebudete mať ani na Zverovku - Spálenú dolinu. Zabudnite na ruch miest a príďte sa k nám dokonale zrelaxovať. Ak túžite po dovolenke v krásnej prírode, pri potôčiku, pasúcich sa ovečkách v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania a v blízkosti širokých možností aktívneho oddychu, srdečne Vás k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 3 príjemne zariadených apartmánoch ladených v tradičnom vidieckom štýle. Vybrať si môžete spomedzi jedného jednoizbového apartmánu s kapacitou 2 lôžok a dvoch dvojizbových apartmánov, v ktorých sa pohodlne ubytujú 4 osoby. Samozrejmosťou každého apartmánu je príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, ktorá je súčasne prepojená s plne zariadenou kuchynkou s jedálenskou časťou. Vo všetkých apartmánoch je možnosť využívania jednej prístelky a bezplatného WiFi pripojenia na internet. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou a vo väčších štvorlôžkových apartmánoch je Vám k dispozícii taktiež balkón s krásnym výhľadom na okolie.

Pre príjemný oddych môžu ubytovaní hostia využívať vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania na záhradnom grile. Pre Vaše ratolesti máme pripravené detské pieskovisko a trampolínu. Po dohode ubytovaným hosťom radi zabezpečíme možnosť polpenzie. Majiteľ ubytovania býva v objekte a tak Vám počas celej doby Vášho pobytu veľmi rád poradí a pomôže. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí