Prijemné ubytovanie pod Kubínskoh hoľou

Penzión Kubínska hoľa nájdete v krásnom prostredí pod Kubínskou hoľou v rekreačnej oblasti Beňova Lehota, vo vzdialenosti len 1 km od Dolného Kubína.

Využite možnosť oddychu počas celého roka v okolitej nádhernej prírode, ponúkajúcej množstvo rekreačných a turistických destinácií. Načerpajte nových síl v blízkom aquaparku AquaRelax Dolný Kubín či vo výbornom lyžiarskom stredisku Ski Park Kubínska hoľa vo vzdialenosti len 1,5 km od ubytovania.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom penzióne rodinného typu. Vybrať si môžete spomedzi štyroch izieb a jedného apartmánu. K dispozícii je Vám tu jedna dvojlôžková a trojlôžková izba a dve podkrovné izby s kapacitou 4 a 5 osôb. Každá izba je vybavená WiFi pripojením na internet. Dvojlôžková a trojlôžková izba disponujú spoločnou kúpeľňou a samostatnou toaletou. Rovnako je to aj u dvoch podkrovných izieb, ktoré majú spoločnú kúpeľňu s toaletou.

Pre hostí obľubujúcich ubytovanie apartmánového typu, máme pripravený apartmán s manželskou posteľou a veľkou rozťahovacou rohovou pohovkou využiteľnou aj ako dve prístelky. Pripravený pre Vás máme taktiež priestranný luxusný apartmán s celkovou kapacitou pre 6 až 9 hostí, umiestnený v prístavbe ubytovania s vlastným samostatným vchodom. Súčasťou tohto apartmánu sú dve spálne, spoločenská miestnosť s televízorom, kuchyňa s jedálňou, krbová miestnosť, lyžiareň a dve kúpeľne s toaletou.

V priestoroch penziónu je pre hostí pripravená spoločenská miestnosť s televízorom, jedálenským posedením a kuchynkou, vhodnou pre drobné občerstvenie. Pozdĺž spoločenskej miestnosti je umiestnený veľký balkón, ktorý je využívaný pre posedenie ako aj fajčiarska zóna. V penzióne nechýba ani bar, slúžiaci taktiež ako jedáleň na podávanie raňajok a večerí. Okrem pohodlia a komfortu máme na pamäti aj relax našich hostí. Ten je možný v saune penziónu.

V areáli penziónu nechýba vonkajšie posedenie so záhradným grilom, kotlíkom a ohniskom. Parkovanie áut je zabezpečené na vlastnom parkovisku. Tešíme sa na Vašu návštevu.