drevo do krbu zadarmo

Penzión Krištof je situovaný v krásnom tichom prostredí v okrajovej časti malebnej horskej obce Terchová, ktorá predstavuje vstupnú bránu do nádhernej prírody Vrátnej doliny. Ideálna poloha penziónu v obklopení prekrásnej prírody Národného parku Malá Fatra v kombinácii s jeho nadštandardným vybavením, ktoré uspokojí aj veľmi náročnú klientelu, je zárukou výnimočnej dovolenky plnej pohodlia, relaxu ale aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a lyžovačky (lyžiarske stredisko Vrátna dolina - Paseky je len 3 km). Keďže penzión disponuje viacerými spoločenskými miestnosťami s krbom, detským kútikom, biliardom či stolným futbalom ale aj vonkajším bazénom a vlastným wellness, ubytovanie v ňom je veľmi vhodné pre skupiny priateľov alebo spriatelené rodinky s deťmi.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v 5 príjemne zariadených apartmánoch penziónu s celkovou kapacitou pre 21 osôb. Vďaka výbornému vnútornému dispozičnému riešeniu objektu, je si možné penzión prenajať jednotlivo po týchto apartmánoch alebo kompletne ako celý celok pre jednu väčšiu skupinu hostí. Pripravené pre Vás sú tu štyri apartmány s kapacitou pre 4 osoby, tvorené 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a obývacou izbou s pohodlným rozťahovacím gaučom, slúžiacim pre pohodlné prespanie ďalších dvoch osôb. K dispozícii je tu pre Vás taktiež väčší podkrovný 5-lôžkový apartmán, zložený z dvoch samostatných spální (2-lôžkovej a 3-lôžkovej izby). K výbave všetkých apartmánov patrí televízor, vlastná kúpeľňa s toaletou a bezplatné Wifi pripojenie na internet. Všetky apartmány sa nachádzajú v rovnakej časti penziónu s nasledovným umiestnením:

- na prízemí sa nachádzajú 2 apartmány s kapacitou pre 4 osoby spolu so spoločnou plne zariadenou kuchyňou,
- na 1. poschodí objektu sú umiestnené 2 apartmány s kapacitou pre 4 osoby spolu s ďalšou spoločnou kompletne zariadenou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou s krbom, veľkým gaučovým posedením a detským kútikom,
- na 2. poschodí penziónu sa nachádza veľký podkrovný apartmán s kapacitou pre 5 osôb.

Cez spojovaciu časť penziónu s priestranným krytým vonkajším posedením sa ubytovaní hostia dostanú do druhej relaxačnej časti ubytovania, vybavenej:

- v podzemí - priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom a jedálňou s barom,
- na prízemí - wellness s vírivkou, saunou, masážnou sprchou a toaletou,
- na poschodí - hlavnou, plne zariadenou kuchyňou a veľkou spoločenskou miestnosťou s biliardom, stolným futbalom a pohodlným posedením pri plazmovom televízore.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia taktiež vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s vonkajším bazénom a altánkom s posedením a grilom. Vaše ratolesti sa tu môžu vyšantiť aj na preliezkách, šmýkačke, hojdačke, v detskom pieskovisku či na trampolíne. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom areáli penziónu (4 parkovacie miesta), resp. na parkovisku ubytovania s ďalšími 3 parkovacími miestami. V blízkosti penziónu môžu ubytovaní hostia využívať služby reštaurácie "Zbojník". Tešíme sa na Vašu návštevu.