Pri lyžiarskom stredisku SKI KRÁLIKY

Novovybudovaný Penzión Králiky je situovaný v nádhernej prírode Kremnických vrchov nad obcou Králiky, v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska SKI Králiky. Penzión predstavuje ideálnu voľbu pre nadšencov zimných športov, pretože už priamo od penziónu začínajú upravené bežecké trate. V letnom období skvelá poloha penziónu zabezpečuje množstvo možností turistických a cykloturistických trás.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v moderne zariadených štyroch dvojlôžkových, štyroch trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe. Každá izba disponuje plazmovým televízorom, satelitom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

V penzióne je Vám k dispozícii štýlová reštaurácia so širokou ponukou chutných pokrmov a príjemným personálom. Jej súčasťou je bar s pestrou paletou vín a iných alkoholických a nealkoholických nápojov. Oddych počas dovolenky si môžete vychutnávať aj v relaxačnej miestnosti s fínskou saunou pre 4 osoby. Zabaviť sa s priateľmi a rodinou sa môžete zas pri hraní stolného futbalu.

Pôžitkom je posedieť si a pokochať sa krásnym výhľadom na panorámu okolitej prírody z letnej terasy penziónu. Vaše ratolesti môžete zatiaľ nechať šantiť na detskom ihrisku s lezeckou stenou, šmýkačkou, preliezkami, hojdačkami a trampolínou.